G. Paluckas: S. Čaplinsko atleidimas – susidorojimas su kita nuomone ir sąmoningas įstaigos ardymas

G. Paluckas: S. Čaplinsko atleidimas – susidorojimas su kita nuomone ir sąmoningas įstaigos ardymas

Užkrečiamųjų ligų ir AIDS centro vadovo Sauliaus Čaplinsko atleidimą iš pareigų Lietuvos socialdemokratų partijos pirmininkas Gintautas Paluckas vertina kaip persekiojimą bei susidorojimą ne tik su S. Čaplinsku, bet ir su pačia įstaiga, kurios veikla reikšminga ypač dabar - pandemijos kilimo įkarštyje.

„Valdantieji net traukdamiesi iš valdžios dar kartą užlipo ant savo ambicijų grėblio, kai neįvertinus galimos žalos ir pasekmių paskutinę kadencijos minutę suvedamos sąskaitos - atleidžiami specialistai, turintys visuomenės pasitikėjimą ir aktyviai įsijungę į jos informavimą apie Covid-19 viruso plitimą. Sauliaus Čaplinsko atleidimas – tai politinis persekiojimas, susidorojimas su kita nuomone, su kritika, su žmonių pasitikėjimą turinčiu ekspertu“, - sako Gintautas Paluckas.

Socialdemokratų partijos vadovo teigimu, blogiausia, kad kerštavimo ir savanaudiškų interesų vedini politikai sąmoningai griauna tokias svarbias įstaigas kaip Užkrečiamųjų ligų ir AIDS centras, kurį, neva, norima sugriauti, prijungti prie kitos įstaigos.

„Ar tikrai dabar – pačiame pandemijos įkarštyje, kai patys valdantieji, nežino, ko griebtis, kad sustabdytų pavojingą ir neprognozuojamą viruso plitimą – laikas „kapoti galvas“ ir griauti tokias svarbias įstaigas? S. Čaplinskas nuolat profesionaliai komentavo Covid-19 temas, nurodydavo ir paties Sveikatos apsaugos ministro klaidas kovoje su virusu. Deja, vietoje klaidų įvertinimo bandoma užčiaupti profesionalus. Tuo tarpu už klaidas jau mokame visi  – matome, kad koronakrizė nėra taip jau sklandžiai valdoma, kaip buvo giriamasi iki rinkimų“, - teigia socialdemokratų partijos pirmininkas.

Saulius Čaplinskas dalyvavo 2020 metų Seimo rinkimuose su Lietuvos socialdemokratų partija, į Seimą nepateko.

Susiję straipsniai

Close