V. Blinkevičiūtė kreipėsi į dvejojančius: vakcinos - vienintelis būdas įveikti ligą

V. Blinkevičiūtė kreipėsi į dvejojančius: vakcinos – vienintelis būdas įveikti ligą

Lietuvos socialdemokratų partijos pirmininkė Vilija Blinkevičiūtė trečiadienį kreipėsi į visuomenę ragindama pasiskiepyti to nepadariusius.

„Jaučiuosi dėkinga visiems, priėmusiems sprendimą pasiskiepyti nuo koronaviruso. Vakcinos yra vienintelis būdas, leisiantis mums įveikti šią ligą ir palikti ją praeityje. Kito kelio paprasčiausiai nėra.

Kreipiuosi į Jus, dvejojančiuosius, ar verta skiepytis, į Jūsų vaikus, artimuosius – pasiskiepykite, apsaugokite ir save, ir tuos, kurie yra aplink jus. Ypatingai prašau mūsų senjorų, sulaukusių 80-ies ir daugiau metų – pasiskiepykite, kad ateityje galėtumėte susitikti su vaikais, anūkais ir kitais jums brangiais žmonėmis“, - sako V. Blinkevičiūtė.

Socialdemokratų lyderė, nors pavasarį persirgo koronavirusu, taip pat pasiskiepijo, nes tokiu būdu gali papildomai apsaugoti ir save, ir aplinkinius.

„Mano mamai 93 metai. Ji dar kovo mėnesį pasiskiepijo „Pfizer“ vakcina. Paklausiau: mama, kaip jautiesi, ar ką nors jauti? Ji atsakė, jog blogų simptomų nejaučia, tačiau psichologiškai jaučiasi sveika ir saugesnė. Prašau kiekvieno – paraginkime savo tėvus, senelius pasiskiepyti.

Pati persirgau COVID-19 antroje pavasario pusėje, bet kai tik galėjau – pasiskiepijau. Nebuvo net mintis kilusi pasielgti kitaip. Dabar saugiau jaučiuosi ne tik aš, bet ir mano aplinkoje esantys žmonės. Pasiskiepyti buvo mano pareiga. Prašau Jūsų taip pat atlikti šią pilietinę pareigą. Dėl mūsų visų gerovės ir saugumo.“

Susiję straipsniai

Close