V. Andriukaitis surinko reikalingą parašų kiekį: pasirašiusiųjų – beveik 30 tūkst.

V. Andriukaitis surinko reikalingą parašų kiekį: pasirašiusiųjų – beveik 30 tūkst.

Kandidatas į Lietuvos prezidentus Vytenis Andriukaitis surinko reikiamą gyventojų parašų kiekį, kurie būtini norint dalyvauti rinkimuose.

V. Andriukaičio kandidatūrą iki penktadienio parėmė beveik 30 tūkst. žmonių.

Daugiau nei 20 tūkst. gyventojų už kandidatą pasirašė popieriniuose parašų rinkimų lapuose, dar 9,5 tūkst. – elektroniniu būdu, teigia Lietuvos socialdemokratų partijos atsakingasis sekretorius Linas Jonauskas.

„Surinkome reikiamą parašų kiekį, tačiau juos rinksime ir toliau. Mums labai svarbu bendrauti su žmonėmis, išgirsti jų lūkesčius, taigi parašų rinkimą tęsime dar savaitę ar dvi. Be to, yra ir nespėjusių pasirašyti, todėl visiems sudarysime galimybę tą padaryti – centrinėje būstinėje, rajonų skyriuose", - komentuoja L. Jonauskas.

Toks žmonių palaikymas įkvepia stipriam startui.

V. Andriukaitį kandidatu į prezidentus iškėlė Lietuvos socialdemokratų partija. Jis šiuo metu eina eurokomisaro, atsakingo už sveikatą ir maisto saugą, pareigas.

„Akivaizdu, kad ir V. Andriukaičio kandidatūra į prezidentus, ir socialdemokratų idėjos turi stiprų rinkėjų palaikymą. Parašai buvo surinkti stebėtinai greitai, nors V. Andriukaitis  yra saistomas užimtumo eurokomisaro pareigose ir vėlokai įsiliejo į rinkimų kampaniją. Toks žmonių palaikymas įkvepia stipriam startui", - sako LSDP pirmininkas Gintautas Paluckas.

Pasak socialdemokrato Juozo Oleko, žmonių parama V. Andriukaičio idėjoms yra labai svarbi.

„Žmonės skambino, ėjo į būstines, pasirašė, taigi taip išreiškė ir paramą kandidato idėjoms. Sutiko, kad Lietuvai reikia kito kelio, nes dabartinis projektas išsėmė savo galimybių ribas. Žmonės domisi, klausia, kur gali paremti kandidatą, ta galimybė išlieka", - teigia J. Olekas.

Prezidento posto siekiantys asmenys parašus gali rinkti iki kovo 28 d.

Respublikos Prezidento rinkimai vyks gegužės 12 d.

Susiję straipsniai

Close