Socialdemokratai su ekspertais aptars pandemijos valdymą, pristatys neatidėliotinus sprendimus

Socialdemokratai su ekspertais aptars pandemijos valdymą, pristatys neatidėliotinus sprendimus

Opozicinė Lietuvos socialdemokratų partija (LSDP) rengia diskusiją, kurioje su buvusiais sveikatos apsaugos ministrais ir ekspertais aptars pandemijos valdymą Lietuvoje, pristatys siūlomus neatidėliotinus sprendimus.

Visoms Lietuvos savivaldybėms juoduojant, vis garsiau kalbama ir apie sveikatos apsaugos sistemos paralyžių – ligoninės kemšasi, taigi vis daugiau žmonių negali gauti planinių paslaugų. Perteklinių mirčių skaičius auga.

Praėjusių metų patirtis ir kitų šalių pavyzdžiai rodo, jog žiemą užsikrėtimų skaičius dar labiau didės. Ar tai reiškia, jog vienintelė išeitis – su virusu susidurti visiems?

Kitas klausimas – galimybių paso veikimo apimtis. Kol kas ši priemonė veikia kaip „leidimas įeiti", tačiau neatlieka kitos labai svarbios funkcijos. Tarkime, galimybių pasas nefiksuoja žmonių apsilankymo tam tikrose vietose. Taigi neleidžia atsekti ir neleisti išplisti besiformuojantiems viruso židiniams.

Galbūt galimybių paso pristatymas kaip nuo viruso apsaugančios priemonės prisidėjo prie apgaulingo saugumo jausmo? Kaip situaciją keisti?

Apie tai diskusijoje kalbėsime su:

  • Virusologijos mokslų daktaru prof. Sauliumi Čaplinsku
  • Europos sveikatos ir tvarios plėtros instituto ekspertu, buvusiu sveikatos apsaugos ministru prof. dr. Gediminu Černiausku
  • Europos Parlamento nariu, buvusiu sveikatos ministru dr. Juozu Oleku
  • Diskusiją moderuos Vytauto Didžiojo universiteto lektorius Algirdas Davidavičius

KURnuotoliniu būdu, Socialdemokratų partijos Facebook" paskyrojehttps://fb.me/e/1nWNfJgz0
KADA: penktadienį, lapkričio 5 d., 13 val.

Susiję straipsniai

Close