LSDP frakcijos Seime seniūne išrinkta R.Budbergytė

LSDP frakcijos Seime seniūne išrinkta R.Budbergytė

LSDP frakcijos Seime seniūne išrinkta R.Budbergytė

Lietuvos socialdemokratų partijos (LSDP) frakcijos Seime seniūne trečiadienį išrinkta Rasa Budbergytė. Ji keičia vienus metus frakcijai vadovavusį Julių Sabatauską, kuris ir toliau eis opozicijos lyderio pareigas.

„Labai džiaugiuosi tuo, kad net veikiant sudėtingomis sąlygomis mūsų frakcijai pavyko būti konstruktyvia opozicija. Frakcijos seniūne tampu atsakingu momentu - svarstomas biudžetas. Biudžetas, kuriam mes, socialdemokratai, negalime pritarti, nes pažadai medikams, mokytojams ir kitiems viešojo sektoriaus atstovams dėl atlyginimų kėlimo yra neištesėti. Socialdemokratų  tikslas - didinti žmonių pajamas ir galimybes, nes kol kas pajamų ir galimybių skirtumas Lietuvoje išlieka milžiniškas “, - sako R. Budbergytė.

LSDP frakcija seniūną renka rotacijos principu – vadovybė keičiama kasmet.

J. Sabatauskas pažymi, kad į kai kurios socialdemokratų pasiūlymus valdantieji, kas yra reta, atsižvelgė.

„Džiaugiuosi, kad kaip tikri socialdemokratai išlaikome lyčių lygybę ir nauja mūsų seniūne tampa R. Budbergytė. Per šiuos metus teko sudėtingi uždaviniai, dirbti su tokia Seimo dauguma nebuvo lengva. Esu patenkintas frakcijos pasiekimais. Vienas iš tokių - individualus konstitucinis skundas“, - sako J. Sabatauskas.

Frakcijos seniūnės pavaduotoju išrinktas Linas Balsys.

LSDP frakciją Seime sudaro 9 parlamentarai.

Socialdemokratai – didžiausia partija Lietuvoje, vienijanti daugiau nei 16,5 tūkst. narių.

Susiję straipsniai

Close