Socialdemokratai reikalauja, kad „valstiečiai“ dar iki rinkimų pasiaiškintų visuomenei dėl iškeltų įtarimų

Socialdemokratai reikalauja, kad „valstiečiai“ dar iki rinkimų pasiaiškintų visuomenei dėl iškeltų įtarimų

Seimo socialdemokratų frakcija teigia, kad dar iki rinkimų dienos „valstiečiai“, jų lyderiai turi atsakyti į jiems pateiktus viešus įtarimus dėl galimai korupcinių, keliskart brangesnių greitųjų Covid-19 testų pirkimų, dėl dešimteriopai brangiau pirktų medikų mokymų, taip pat buvusio Premjero patarėjo, dabartinio Vyriausybės vicekanclerio, Luko Savicko vaidmens tiek testų pirkimo istorijoje, tiek Vyriausybės kanceliarijos IT sistemų diegimo konkurse, kurį laimėjo didžiausią kainą pasiūliusi bendrovė.

„Į viešumą vis iškyla nauji dalykai, kai įtartinomis aplinkybėmis leidžiami milijonai iš valstybės iždo. Valdantieji nesiteikia net pasiaiškinti visuomenei. Tas įtarimų istorijas sieja viena ir ta pati Luko Savicko pavardė. Tas žmogus yra tarsi auksinė valstiečių žąsis. Viskas prie ko prisiliečia Savickas – pavirsta auksu, pabrangsta kelis kartus“, - sako socialdemokratas Julius Sabatauskas.

Seimo socialdemokratai teigia, kad už savo kadencijos „prisidirbimus“ valdantieji turi pasiaiškinti dar iki rinkimų datos – spalio 11-osios. Rinkėjams neturi likti neatsakytų klausimų, nepaaiškintų pirkimų, kuriems išleisti mokesčių mokėtojų pinigai.

„Valstiečių desperacija dėl nusisukančių rinkėjų verčia juos kurti sąmokslo teorijas ir kuo garsiau šaukti, kaip neva socialdemokratai jau dabar sudarinėja kažkokias koalicijas. Bet šiuo isterišku išsigalvojimu iš tikrųjų bandoma pabėgti nuo visuomenės ir žiniasklaidos klausimų dėl pačių „valstiečių“ įtartinų pasišvaistymų visų žmonių pinigais“, - priekaištauja Seimo socialdemokratų partijos frakcijos seniūnė Rasa Budbergytė.

Seimo socialdemokratai primena, kad ateidami į valdžią „valstiečiai“ deklaravo būsianti skaidriausia politinė jėga.

„Tai jau bent atsakytų į klausimus, paaiškintų žmonėms apie pirkimus, konkursus ir Vyriausybės vicekanclerio L. Savicko vaidmenį juose“, - sako J. Sabatauskas.

Susiję straipsniai

Close