Kandidatą į prezidentus V. Andriukaitį remia daugiau nei 30 signatarų

Kandidatą į prezidentus V. Andriukaitį remia daugiau nei 30 signatarų

Trys dešimtys Nepriklausomybės Akto signatarų ir 11 pirmosios Vyriausybės narių reiškia paramą Lietuvos socialdemokratų partijos (LSDP) kandidatui į prezidentus Kovo 11-osios Akto signatarui Vyteniui Andriukaičiui.

„V. Andriukaitis visu savo gyvenimu, savo darbais įrodė, kad yra tinkamas kandidatas į Lietuvos Respublikos prezidento postą. Ne vieną dešimtmetį buvęs ir esantis visuomenės akiratyje Lietuvoje, o dabar ir visoje Europoje, V. Andriukaitis vertas Lietuvos žmonių pasitikėjimo", - teigiama viešame signatarų ir pirmosios Vyriausybės narių pareiškime.

Vienas iš palaikymą V. Andriukaičiui išreiškusių signatarų Mečys Laurinkus sako, kad Sąjūdis, tikrasis kovų už Nepriklausomos Lietuvos valstybės atkūrimo iniciatorius ir nugalėtojas, iki šiol neturėjo iš savo gretų išrinkto valstybės prezidento.

Sąjūdis, tikrasis kovų už Nepriklausomos Lietuvos valstybės atkūrimo iniciatorius ir nugalėtojas, iki šiol neturėjo iš savo gretų išrinkto valstybės prezidento.

„V. Andriukaitis yra vienas tų, kuris šio garbingo vardo ir posto nusipelno. Nusipelno idealistine, nekonformistine veikla dėl būsimos vėl laisvos Lietuvos sovietinės okupacijos metais, energinga veikla po Sąjūdžio vėliava, intensyviu ir nuosekliu darbu atkūrus nepriklausomą valstybę", - teigia M. Laurinkus.

Palaikymą V. Andriukaičiui išreiškė Kovo 11-osios Nepriklausomybės Akto signatarai - LR Aukščiausiosios Tarybos - Atkuriamojo Seimo deputatai: Aleksandras Ambrazevičius, Mykolas Arlauskas, Zbignevas Balcevičius, Egidijus Bičkauskas, Arūnas Degutis, Bronislavas Genzelis, Miglutė Gerdaitytė, Eimantas Grakauskas, Kęstutis Grinius, Česlovas Juršėnas, Stasys Kašauskas, Egidijus Klumbys, Vytautas Kolesnikovas, Algirdas Kumža, Stasys Kropas, Mečys Laurinkus, Arvydas Kostas Leščinskas, Nikolajus Medvedevas, Leonas Milčius, Donatas Morkūnas, Algimantas Norvilas, Česlovas Okinčicas, Justas Vincas Paleckis, Jonas Pangonis, Rolandas Paulauskas, Vytautas Petras Plečkaitis, Jonas Prapiestis, Kęstutis Rimkus, Romualdas Rudzys, Benediktas Rupeika, Aloyzas Sakalas, Mindaugas Stakvilevičius.

Paramą V. Andriukaičiui taip pat išreiškė  pirmosios (1990 m.) Lietuvos Vyriausybės nariai: Leonas Vaidotas Ašmantas, Jonas Biržiškis, Algis Dobravolskas, Rimvydas Jasinavičius, Vytautas Knašys, Romualdas Kozyrovičius, Pranas Kūris, Marijonas Misiukonis, Vytas Navickas, Juozas Olekas, Albertas Sinevičius.

Lietuvos prezidento rinkimai vyks gegužės 12 d.

Susiję straipsniai

Close