Širvintų parapijos globos namuose aplankyti senoliai

Širvintų parapijos globos namuose aplankyti senoliai

LSDP Širvintų skyriaus Moterų klubo narės, kaip ir kasmet organizavo Kalėdinę akciją, kurią šiemet pavadino „ŠILTOS KALĖDOS”.

Klubo narės aktyviai palaikė klubo pirmininkės Ritos Valauskienės pasiūlytą idėją numegzti šiltų kojinių ir padovanoti jas globos namuose gyvenantiems senoliams. Kartu su skyriaus pirmininke Anna Kuznecoviene klubo narės aplankė Širvintų parapijos globos namuose gyvenančius senolius. Moteris geranoriškai pasitiko darbuotojų kolektyvas ir globos namuose gyvenantys seneliai. Širvintų skyriaus Moterų klubas pasveikino senelius artėjančių švenčių proga, įteikė saldainių, arbatos, šiltų megztų kojinių. Seneliai noriai bendravo ir pasakojo apie pasiruošimą šventėms, parodė savo rankomis kurtus žaisliukus, papuoštą šventinę eglutę. Dalinosi savo kasdieniais džiaugsmais ir rūpesčiais.

Širvintų skyriaus Moterų klubo narės džiaugiasi jaukiu ir šiltu bendravimu su seneliais ir globos namų darbuotojais ir tikisi čia apsilankyti dar ne kartą. Moterys ragina dalintis gerumu ne tik materialine, bet ir dvasine prasme, nes niekas niekada nepakeis šilto bendravimo ir šypsenos. Juk pokalbis, šypsena ir nuoširdus apkabinimas nieko nekainuoja.

Gražių ir jaukių švenčių.

Close