Socialdemokratai patvirtino kandidatus į Seimą (sąrašas)

Socialdemokratai patvirtino kandidatus į Seimą (sąrašas)

Lietuvos socialdemokratų partijos (LSDP) taryba patvirtino kandidatų į Seimą daugiamandatėje ir vienmandatėse apygardose sąrašą.

Socialdemokratų kandidatų sąrašą reitingavo ir partijos taryba, ir visuomenė. Galimybe partijos tinklapyje reitinguoti kandidatus pasinaudojo apie 26 tūkst. žmonių.

Pasak partijos lyderio Gintauto Palucko, visuomenės įsitraukimas sudarant kandidatų sąrašą buvo ypač svarbus.

„Žmonių susidomėjimas buvo milžiniškas ir tai dar kartą rodo, kad visuomenei rūpi, kokius kandidatų sąrašus teikia partijos. Į visuomenės nuomonę atsižvelgėme ir sąrašą pakoregavome – atvirumas ir pasitikėjimas pasiteisino. Džiaugiamės, kad kandidatų sąrašas visuomenės buvo sutiktas palankiai“, – sako LSDP pirmininkas G. Paluckas.

Visuomenės reitingavimo rezultatus rasite ČIA.

 

Socialdemokratų kandidatai į Seimą

Eil. Nr. Pavardė Vardas Vienmandatė  
1. Paluckas Gintautas Utenos
2. Budbergytė Rasa Šeškinės – Šnipiškių
3. Jonauskas Linas Pasaulio lietuvių
4. Leiputė Orinta Kalniečių
5. Targamadzė Vilija
6. Sabatauskas Julius Alytaus
7. Šakalienė Dovilė Senamiesčio – Žvėryno
8. Popovienė Raminta Raudondvario
9. Sysas Algirdas Molėtų – Širvintų
10. Duchnevič Robert Medininkų
11. Balsys Linas Panerių – Grigiškių
12. Jakelaitienė Raminta Sūduvos šiaurinė
13. Pankauskas Justas Jotvingių
14. Petrauskaitė Modesta Aukštaitijos
15. Navickas Vaidas Pilaitės – Karoliniškių
16. Rusys Vaidas Pašilaičių
17. Lunskienė Irena Marijampolės
18. Grigorian Svetlana Mėguvos
19. Čaplinskas Saulius Lazdynų
20. Drukteinis Giedrius Karšuvos
21. Vėsaitė Birutė
22. Salamakinas Algimantas
23. Vaškelis Ignas
24. Boreikienė Violeta
25. Krupeckaitė Simona Nevėžio
26. Raslanas Algirdas Sėlos vakarinė
27. Martinaitis Tomas Žemaitijos šiaurinė
28. Zailskienė Jūratė Dainavos
29. Dudėnas Arūnas Deltuvos pietinė
30. Valionis Antanas Naujamiesčio –Naujininkų
31. Mineikienė Dainora
32. Mitrulevičius Albinas
33. Venckus Vaidas Pajūrio
34. Razmislevičius Darius Savanorių
35. Sakalauskas Romaldas Danės
36. Prajara Tadas Sūduvos pietinė
37. Riklienė Daiva Vilkaviškio
38. Jodauga Antanas
39. Kaupaitienė Diana
40. Kaluginas Andrius
41. Radvila Algimantas
42. Lukytė Lina
43. Katkus Tomas Telšių
44. Nesteckis Antanas
45. Stripeika Saulius Nemenčinės
46. Kanikovienė Eglė Daiva Panemunės
47. Sirusienė Irena Kelmės – Šilalės
48. Petrošius Darius Tauragės
49. Polita Bronislovas
50. Jasiukaitis Justinas Panevėžio vakarinė
51. Grigalienė Rita
52. Dargienė Lineta
53. Prokopčukas Viktoras Mažeikių
54. Jonaitis Liudas Žiemgalos vakarinė
55. Gudžinskas Liutauras Antakalnio
56. Olekas Juozas
57. Brazas Alfonsas Fabijoniškių
58. Kuznecovienė Anna
59. Miškinienė Kristina
60. Vilkauskas Kęstutis Trakų – Vievio
61. Šukevičienė Jurgita Dzūkijos
62. Purvaneckienė Giedrė
63. Birutis Šarūnas Nalšios pietinė
64. Sabutis Eugenijus Jonavos
65. Talmantas Jonas Saulės
66. Jasiūnienė Asta
67. Liutikienė Ligita
68. Čerkauskas Mindaugas
69. Skamarakas Matas Raseinių – Kėdainių
70. Kanopa Vidmantas Sėlos rytinė
71. Budrikis Tomas Šilutės
72. Drunienė Jūratė
73. Zongailienė Aušra
74. Abelkis Tomas Kuršo
75. Bielskus Giedrius
76. Gudas Aurimas Nalšios šiaurinė
77. Simonaitytė Silvinija
78. Aleksiejūnienė Vanda
79. Račkauskis Kazimieras Radviliškio – Tytuvėnų
80. Jonauskas Laurynas
81. Dargužis Deividas
82. Grucytė Eglė
83. Luščikas Saulius
84. Žakaris Edvardas
85. Vaičeliūnas Algis
86. Aleknavičienė Vaida
87. Bataitytė Asta
88. Zairys Audronis
89. Žiogelis Dainius
90. Saulevičius Povilas
91. Bojog Anastasija
92. Lavris Alina
93. Visockas Paulius Garliavos
94. Pranskevičius Virgilijus
95. Mažeikienė Vilma
96. Seniūnas Rimantas
97. Prialgauskas Mindaugas Baltijos
98. Bičkus Mindaugas
99. Baranovė  Vaida Verkių
100. Šedvydis Laurynas Šilainių
101. Kiriliauskas Jonas Šiaulių krašto
102. Lydis Ramūnas Plungės – Rietavo
103. Baniulis Remigijus
104. Matulaitienė Rūta
105. Šukevičius Šarūnas
106. Jacunskas Kęstutis Deltuvos šiaurinė
107. Baranauskas Ramūnas
108. Avelis Tomas
109. Kavoliukienė Lina
110. Rasikevičienė Lina
111. Kacilevičius Virginijus Žiemgalos rytinė
112. Kaziliūnas Vytas  
113. Mickevičius Kęstutis Marių
114. Vaitiekūnienė Lilija
115. Bagdonavičienė Neringa
116. Nedzinskas Antanas
117. Norvaišas Vidmantas Aušros
118. Gavrilov Valentin Justiniškių – Viršuliškių
119. Gintilaitė Sigita
120. Jakubėnaitė Renė
121. Jukna Audrius
122. Zimkus Zenonas
123. Maciulevičius Mindaugas Petrašiūnų – Gričiupio
124. Kanašonkienė Rasa
125. Petraitis Matas
126. Jakutavičius Tomas Centro – Žaliakalnio
127. Pieniuta Algirdas Naujosios Vilnios
128. Saulis Vytautas
129. Urniežius Tomas
130. Maižuvienė Lina
131. Bičiūnas Tomas Kėdainių
132. Vinokur Tadas
133. Pocius Antanas
134. Petrauskas Arminas
135. Bučinskienė Diana Aleksoto – Vilijampolės
136. Truskauskas  Stasys Kaišiadorių – Elektrėnų
137. Stonkus Gerardas Šalčininkų – Vilniaus
138. Gečius Laurynas
139. Taparauskas Antanas
140. Mockus Alvydas Gargždų
141. Sondeckis  Saulius Žirmūnų

Informacija atnaujinta rugpjūčio 7 dieną.

Socialdemokratų PROGRAMA

Susiję straipsniai

Close