Gintautas Paluckas - kandidatuoja į Vilniaus merus 2019

Vilnius – tik elitui?

Vilnius daug metų buvo liberalių politikų eksperimentas ir tai neapsėjo be pasekmių. Ugdymo kokybės skirtumai mokyklose bado akis, už privačius darželius tėvai moka milžiniškas sumas, o savivaldybės darželiuose grupės perpildytos. Apie kaimynystėje išdygsiančius „stikliukus“ ar prekybos centrus žmonės sužino tuomet, kai ekskavatorius pradeda kasti pamatų duobę, o daugiabučių gyventojai palikti nelygiai kovai su dažnai už nieką pinigus lupančiais administratoriais.

Kieno sąskaita jie gyvena?

Tai yra „laisvė“. Laisvė veikti silpnųjų sąskaita? Miesto valdžios daug metų sąmoningai laikėsi nuošalyje, palikdamos problemas spręsti patiems žmonėms arba tą atsakomybę patikėdami rinkai.

Mes siūlome keisti požiūrį į savivaldybės misiją. Vilniumi galime didžiuotis, galime mylėti, tačiau Vilnius yra sėkmingas tiek, kiek sukuria ir užtikrina galimybių savo gyventojams.

Savivaldybė – ne stebėtoja!

Daugiabučių namų gyventojai yra atsakingi ne tik už savo butus ar bendrąsias patalpas, tačiau už administratorių pasirinkimą taip pat. Bet kilus ginčui dėl paslaugų kainos ar darbų kokybės, gyventojai visada atsiduria silpnesniojo pozicijoje: jie turi stoti prieš administratorių teisininkų ir advokatų būrį. Savivaldybė privalo ginti gyventojų interesus! Mūsų tikslas – NULIS daugiabučių gyventojų be savivaldybės pagalbos.

Kiekvieną savaitę gaunu nepasitenkinimo ir pykčio kupinus laiškus dėl to, jog žmonėms nežinant po jų langais pradedamos statybos. Daug metų savivaldybės pozicija išlieka tokia pati – mes neva viską padarėme „pagal įstatymo raidę“: projektas suderintas, o žmonės formaliai informuoti. Akivaizdu, jog to nepakanda! Vilniečiai kiekvieną dieną nevaikšto į seniūniją ir nelandžioja savivaldybės interneto puslapiuose mėgindami atspėti, ar kas sumanė prieš jų langus pastatyti prekybos centrą, kuris iki trečios ryto sunkvežimiais vežasi prekes, o septintą ryto jau pradeda darbą. Savivaldybė privalo veikti aktyviai, kad žmonės žinotų apie statybų planus kaimynystėje. Mūsų tikslas – NULIS žmonių, nežinančių, kas planuojama jų gyvenamoje aplinkoje.

Į darželį patenka visi!

Darželių problema vis dar egzistuoja. Galime save apgaudinėti, tačiau ją didele dalimi sprendė ne savivaldybė, bet patys tėvai, priversti už privačius darželius mokėti iš savo kišenės.  Vietų skaičius savivaldybės darželiuose buvo mechaniškai padidintas suspaudžiant į grupes daugiau vaikų. 100 eurų programa miestui šią kadenciją kainavo beveik 20 milijonų eurų. Ji bus sustabdyta, o lėšos nukreiptos į savivaldybės darželių steigimą miesto plėtros kryptimis. Mūsų tikslas – NULIS vaikų nepatekusių į savivaldybės darželį pagal savo gyvenamąją vietą.

Nė vieno nepaliksime likimo valiai!

Mieste gyvena įvairūs žmonės. Vieniems sekasi geriau, kiti dėl prastų sprendimų ar netinkamai susiklosčiusių aplinkybių pakliūva į skurdo spąstus. Savivaldybė padeda tokiems žmonėms per įvairias piniginių išmokų, paramos programas, tačiau dažnai ta parama yra neefektyvi, nes ant kojų atsistoti žmogui neleidžia antstolių ar kitų kreditorių spaudimas. Turėdami galimybę, savivaldybėje įsteigsime „Paskutinės vilties“ paskolų fondą. Fondas, įvertinęs žmogaus/šeimos galimybes bei pastangas, sudarytų sąlygas pakeisti kreditorių, skolų mokėjimo terminus, sąlygas ir leistų žmogui grįžti į gyvenimą.

 

 Gintautas Paluckas, LSDP pirmininkas, kandidatas į Vilniaus miesto merus

Ką pavyko nuveikti 2015-2018 m.

Prieš keturis metus vilniečiams davėme pažadus ir, kaip matote, 99% jų ištesėjome!
Marius Skarupskas LSDP
Marius Skarupskas
Vilniečius priima nepervargęs šeimos gydytojas

Nepervargęs šeimos gydytojas

LSDP iniciatyva Vilniuje padidinti šeimos gydytojų, pediatrų, terapeutų bei slaugytojų atlyginimai ir pailgintas konsultacijai skirtas laikas.

Vilniuje kursuos 250 naujų autobusų ir 41 troleibusas.

250 naujų autobusų ir 41 troleibusas

LSDP pažadėjo 300 naujų transporto priemonių. Atsiprašome, pritrūkome 9ių 😉

Vilniuje jau veikia 107 kameros

Vilniuje jau veikia 107 kameros

Prieš 4 metus neveikė nė viena! LSDP pažadėjo - padarė!

Skandinaviškas savivaldybės įmonių valdymo modelis

Savivaldybės įmonių valdymas

LSDP pastangomis priimtas sprendimas, kad kiekvienoje savivaldybės įmonės valdyboje būtų darbuotojų profsąjungos ar darbo tarybos atstovas.

Turistai investuoja į Vilniaus miesto gerovę

Turistai investuoja į miesto gerovę

LSDP frakcija inicijavo turisto rinkliavos įvedimą Vilniaus mieste.

Nemokama popamokinė grupė visiems pradinukams

Nemokama popamokinė grupė pradinukams

Jau dabar visi pradinukai gali nemokamai lankyti popamokinę grupę!

LSDP programa Vilniui

Vilnius tiek sėkmingas, kiek jis suteikia galimybių žmonėms

ŠVIETIMAS – pirmiausia, nes tai mūsų visų ateitis ir miesto pamatas, todėl visose mokyklose ugdymas bus aukščiausio lygio, darželiuose vietą gaus kiekvienas vilnietis, o ugdymas bus kūrybiškas. Vilnius užtikrins, kad vaikai galėtų lankyti bent du būrelius.

MIESTAS PILNAS KULTŪROS – atviras vilniečiams, bet patrauklus ir turistams. Vilnius taps miestu, aktyviai plėtojančiu kultūrą ir meną atvirose erdvėse. Sujungs privačias iniciatyvas, muziejus, mažosios infrastruktūros darbus ir taps didžiausia meno ekspozicijų erdve Europoje.

VILNIAUS ĮVAIROVĖ – MŪSŲ STIPRYBĖ.
Vilniaus istorijoje susipina įvairių tautų likimai ir atsiskleidžia jų indėlis į miesto identitetą, todėl puoselėsime tautinių mažumų indėlį į Vilniaus tapatybę. Garantuosime, kad savo kalba bus galima kalbėti ir susikalbėti savivaldybės įstaigose, išlaikysime tautinių mažumų mokyklų tinklą ir atversime tautinių mažumų istorinį paveldą.

DIENA ŠEIMAI.
 Gyvenimo tempas toks didelis, kad nebelieka laiko šeimai, tėvai nemato augančių vaikų, neskiria pakankamai dėmesio vienas kitam. Savivaldybė ir visos jai pavaldžios įmonės ir įstaigos suteiks papildomą laisvą dieną per mėnesį šeimai, auginančiai vaiką.

Vilnius tiek mylimas, kiek jis yra patogus

Greitai, patogiai ir nebrangiai pasieksite savo kelionės tikslą važiuodami viešuoju transportu. Važiuojantieji viešuoju transportu nešvaistys laiko kamščiuose ir atvažiuos laiku, nes bus išplėtotas juostų viešajam transportui tinklas, pertvarkyti maršrutai ir šviesoforai prioritetą suteiks viešajam transportui.

Aktyvaus laisvalaikio aikštynai atsiras kiekviename mikrorajone. Aikštynas bus tinkamas visoms amžiaus grupėms ir pritaikytas įvairioms aktyvumo formoms nuo X-sporto ar gatvės gimnastikos iki treniruoklių senjorams ir šachmatų lentų.
Aktyvus laisvalaikis
Individualių namų savininkai kintamąją vietinės rinkliavos dalį mokės ne pagal „kvadratus“ ar registruotų asmenų skaičių, o pagal faktinį šiukšlių svorį ir patys galės nusistatyti išvežimo dažnumą.
Atliekų šalinimas individualių namų savininkams
Augintinis be pavadžio. Pritaikytų zonų įrengimas Vilniuje, kur augintiniai galės bėgioti be antkaklių ir laisvai išsimaudyti šunų paplūdimyje.
Augintinis be pavadžio

Vilnius tiek teisingas, kiek rūpinasi savo miestiečiais

4 darbo dienų savaitė

Keturių dienų darbo savaitė socialiniams darbuotojams.  Kokybiškas socialines paslaugas teikia nepervargę darbuotojai, todėl jie turės 4 dienų darbo savaitę (tiesioginių kontaktų su socialinėmis grupėmis), o vieną darbo dieną skirs kompetencijų kėlimui, pasikeitimui informacija ir kitiems darbams.

Problemas sprendžia žmonės
Elektroninė programėlė nesprendžia problemų, problemas sprendžia žmonės , todėl savivaldybės specialistai susisieks su kiekvienu parašiusiu užklausimą ar skundą, gyvai aptars iškilusį klausimą, išaiškins galimus sprendimo būdus, o ne atsirašinės raštais ir prisidengs dokumentais.
Metinė sveikatos patikra


Metinė sveikatos patikra – vizitas pas gydytoją ne susirgus, o prevenciniais tikslais. 
Skatinsime kiekvieną vilnietį savo sveikata rūpintis labiau ir tokio vizito metu atlikti kompleksinius tyrimus, sveikatos įvertinimą ir gauti rekomendacijas iš sveikatos specialisto.

dekoras raudonai pilkas

Kandidatų įsipareigojimai​

kabutes
+1 papildoma laisva diena tėvams, dirbantiems savivaldybėje ar savivaldybės įmonėje ir auginantiems vaiką/us.
Margarita Jankauskaitė LSDP
Margarita Jankauskaitė
LSDP narė
kabutes
NULIS vaikų, nepatekusių į savivaldybės darželį pagal savo gyvenamąją vietą.
Auksė Kontrimienė LSDP
Auksė Kontrimienė
LSDP narė
kabutes
NULIS uždarytų ar reorganizuotų tautinių mažumų mokyklų.
Aleksandras Radscenko LSDP
Aleksandr Radčenko
LSDP narys
kabutes
Sveiko žmogaus kodo“ programos įgyvendinimas.
Marius Skarupskas LSDP
Marius Skarupskas
LSDP narys
kabutes
NULIS žmonių, nežinančių, kas planuojama jų gyvenamoje aplinkoje.
Valentin Gavrilov LSDP
Valentin Gavrilov
LSDP narys

Kandidatų sąrašas:​

Gintautas Paluckas LSDP

39 m., informatikas, Lietuvos socialdemokratų partijos pirmininkas, Vilniaus miesto savivaldybės mero pavaduotojas.

„Vilniumi galime didžiuotis, galime mylėti, tačiau Vilnius yra sėkmingas tiek, kiek sukuria ir užtikrina galimybių savo gyventojams.

Auksė Kontrimienė LSDP

49 m., žurnalistė, kūrusi laidas ir straipsnius mamoms, ankstukų tėvų asociacijos ambasadorė, anksčiau dirbo Ministro Pirmininko patarėja. Dabar rūpinasi vilniečių sveikata. Laisvalaikiu kuria gėlių kompozicijas ir vairuoja su „Uber“ programėle.

NULIS vaikų, nepatekusių į savivaldybės darželį pagal savo gyvenamąją vietą.“

Marius Skarupskas LSDP

37 m., inovacijų skautas, tėtis, auginantis du vaikus, buvęs Ūkio viceministras ir esamas Vilniaus miesto tarybos narys.

„Sveikata brangiausias turtas, todėl kiekvienas vilnietis kasmet turės galimybę atlikti išsamią metinę sveikatos patikrą ir gauti specialias rekomendacijas iš gydytojo.“

Aleksandras Radscenko LSDP

43 metai, teisininkas, tinklaraštininkas, vienas iš Lenkų diskusijų klubo steigėjų, buvęs Vyriausybės Teisės departamento direktoriaus pavaduotojas, keliautojas aplankęs per 60 šalių.

„Kitoks Vilnius yra įmanomas: 0 uždarytų ar reorganizuotų tautinių mažumų mokyklų, savivaldybė bendraus su miestiečiais ir tautinių mažumų kalbomis.“

Margarita Jankauskaitė LSDP

53 metai, Lygių galimybių plėtros centro ekspertė, aktyvi visuomenininkė ir žmogaus teisių gynėja.

„Mūsų siekis – Kokybiškas lavinimas savivaldybės lopšeliuose ir darželiuose kiekvienam vaikui.“

Valentin Gavrilov LSDP

40 metų teisininkas, ekonomistas, buvęs Sveikatos apsaugos viceministras, Justiniškių seniūnijos bendruomenės vienas iš įkūrėjų, aktyvus Jeruzalės bendruomenės centro narys.

„Vilniaus stiprybė – pagarba visų čia gyvenančių tautų atstovams. Tautinių mažumų mokyklų tinklas ir kultūrinės tradicijos turi būti išsaugotos.“

32 m., visuomenės sveikatos specialistas, Vilniaus tarybos narys, Vilniaus miesto socialinių reikalų komiteto vicepirmininkas.

„Kiekviena mokykla turi galėti ir norėti priimti moksleivius su specialiaisiais poreikiais ar su intelekto negalia.“

Vaitkus Rimantas LSDP

61 m., chemikas, mokslų daktaras, docentas. Tris kartus buvo išrinktas Vilniaus miesto savivaldybės tarybos nariu, LSDP tarybos narys.

„Mano tikslai rinkimams – sukurti darnų mokyklų tinklą, apimantį visas ugdymo pakopas; nemokamai suteikti neformalųjį išsilavinimą visiems to siekiantiems vaikams; plėtoti kultūros programas ir remti saviveiklą.“

Sigita Burbienė LSDP

64 m., ekonomistė, LSDP frakcijos Seime  referentė, 1992 – 2004 metų Seimo narė, 2011 – 2015 Vilniaus miesto savivaldybės tarybos narė.

„Neleisim Vilniui  virsti stiklo ir betono džiunglėmis. Mano gimtasis miestas liks žalias ir bus patogus gyventi visiems.“

Renė Jakubėnaitė LSDP

68 m., kultūros ir švietimo sričių atstovė.

„Ji kviečia vilniečius – Kurkime Vilnių kartu!“

Valionis Antanas LSDP

68 m., diplomatas, politikas, buvęs Lietuvos užsienio reikalų ministras.

Antanas Valionis LSDP

62 m., profesinė veikla – aplinkos inžinerija ir biomasės energetika.

„Vilnius – pirmiausia vilniečiams, o ne investuotojams ir reitingams“

Algirdas Raslanas LSDP

62 m., Vytauto Didžiojo universiteto profesorius tyrinėjantis švietimo, sveikos gyvensenos edukologijos ir fizinio aktyvumo įtaką sveikatai.

„Rekreacinių, aktyvaus poilsio zonų, dviračių takų plėtra – viena aktualių miesto gyventojų sveikatos tausojimo ir stiprinimo galimybių.“

Marcinkevičutė Jurga LSDP

54 metai, valstybės tarnautoja.

„Kultūros žmonėms reikalinga tikra pagarba ir padorus, jų nežeminantis atlygis.“

 Dalia Bacevičienė LSDP

46 m., Vilniaus Gedimino technikos ir Mykolo Romerio universitetų alumnė, socialinių projektų vadovė, aktyviai dirbanti visuomenininkė bendruomeninėje ir keliose neįgaliųjų organizacijose, 3 vaikų mama.

„Savivaldybės teikiamos socialinės pagalbos paslaugos ir lengvatos asmenis pasieks automatiškai, atsiradus pagrindui ir poreikiui, nereikės teikti jokių papildomų prašymų.“

Peniuta Algirdas LSDP

36 m., miškininkas, inžinierius.

,,Neik ten, kur veda kelias, verčiau eik ten, kur jo nėra ir palik savo pėdsakus“ (Ralph Waldo Emerson).

Juršėnas Andrius LSDP

38 m., gimęs  Vilniuje, baigęs Vilniaus Gedimino technikos universitetą, inžinierius. Šiuo metu dirba prekybos srityje.

„Mūsų ateitis – jaunimas, kuris turi turėti užimtumą popamokinėje veikloje, t.y. sukurti puikūs laisvalaikio ir sporto aikštynai jaunimui. „

Šereika Valdas LSDP

50 m., vilnietis, išsilavinimas universitetinis, inžinierius statybininkas. Buvęs verslininkas IT srityje, dabar LSDP sekretoriato darbuotojas, buvęs LSDP atsakingasis sekretorius. Hobis: fotografija, žvejyba, kelionės.

„Metro – tai šiuolaikiško miesto veidas. Vilnius plečiasi, gyventojų daugėja, tad metro – būtinybė!“

Roznytė Fausta LSDP

20 m., Lietuvos socialdemokratinio jaunimo sąjungos (LSDJS) vicepirmininkė, LSDJS Vilniaus miesto skyriaus pirmininkė, VU Tarptautinių santykių ir politikos mokslų studentė.

„Vilnius be pamirštų žmonių.“

Žana Andrejeva LSDP

45 m., vaikų slaugytoja VšĮ Centro poliklinikoje, MRU Sveikatos politikos ir valdymo II kurso magistrantė.

„Sveikatos kodas“ – ligų prevencija ne tik vaikams, bet ir jų tėveliams ir seneliams. Kokybiška vaikų priežiūra pagal ES – į pediatrų rankas.

Remigijus Baniulis LSDP

55 m., priešgaisrinio saugumo inžinierius, 11 metų vadovavęs Lietuvos priešgaisrinei gelbėjimo tarnybai, vidaus tarnybos generolas, ugniagesys savanoris. Dabar – ES projektų cheminių avarijų likvidavimo srityje koordinatorius.

„Kiekvienam vilniečiui, nesvarbu kuriame miesto kampelyje jis gyvena, nesvarbu premjeras jis ar mokytojas, pagalba nelaimės ar ligos atveju privalo būti suteikta vienodai greitai ir vienodai efektyviai.“

Rudomanskis Artūras LSDP

35 m., biologijos srities bakalauras ir teisės magistras. Dirba integracijos ir migracijos projektų vadovu. Turi ilgametę visuomeninių organizacijų ir žmogaus teisių ekspertinės, taip pat vadybinės veiklos, socialinių judėjimų patirtį. Nacionalinio pacientų susivienijimo ir Tolerantiško Jaunimo Asociacijos vadovas. LSDP Žmogaus teisių ir lygių galimybių komiteto pirmininkas.

„Savivaldybė privalo užtikrinti, kad baseinai, stadionai, kultūros objektai ir kita viešoji infrastruktūra netaptų privačiais ofisais, viešbučiais ir prestižiniais butais. Sieksiu išsaugoti ir plėtoti viešąsias, tarp jų ir žaliąsias erdves bei gyventojams reikalingą socialinę infrastruktūrą, paslaugas – kuriant saugų, patogų ir kiekvienam gyventojui atvirą miestą.“

70 m., inžinierius-statybininkas

Orinienė Kristina LSDP

31 m., inžinerinių technologijų (vėdinimo, vėsinimo bei drėkinimo) srities specialistė.

„Daryk tai ką gali, ten kur esi, su tais įrankiais, kurie tau duoti.“

Matonienė Natalija LSDP

44 m., teisininkė.

„Tik veikdami kartu ir išvien galime sukurti tokį miestą, kuriame bus gera gyventi ir dirbti. “   

Vaitiekūnas Petras LSDP

46 m., farmacininkas.

„VILNIUJE SVARBUS KIEKVIENAS!“

Laurinavičius Aidas LSDP

49 m., teisininkas, privačios įmonės direktorius.

„Moderni ir patogi viešojo transporto sistema, daugiau dviračių ir pėsčiųjų takų bei aktyvaus poilsio vietų.“

Krupauskas Artūras LSDP

54 m., vilnietis, išsilavinimas – nebaigtas aukštasis, statybų inžinierius. Smulkaus verslo savininkas pardavimo ir tarpininkavimo srityje. Hobis – žvejyba, gamta ir kelionės. 

„Aš už žalią Vilniaus miestą! (dviračiai, elektromobiliai)“

Kirlienė Vilija LSDP

46 m., LSDP narė, politikos mokslų studentė. Lietuvos šimtmečiui dedikuotos medicininio-edukacinio pobūdžio 7 knygų serijos „Sveikatos ir grožio pagrindai“ (2018) autorė.

„Sieksiu, kad kiekvienas Vilniaus gyventojas atrastų nišą savirealizacijai ir galimybę pasirinkti savo Alma Mater. Skatinsiu savanorystę.“

Survila Arvydas LSDP

59 m., matematikos mokslų daktaras ir socialinių mokslų docentas, praktinio darbo patirtis – Aplinkos ministerijoje, Krizių valdymo centre prie KAM (direktorius).

„Plėtoti miesto galimybes užtikrinant gyventojams ramią ir saugią aplinką, mažinant gamtinių, technologinių ir kitokių grėsmių riziką. „

Tatarenko Andrej LSDP

47 m., biologas, ekonomistas, farmacininkas. Laisvalaikio užsiėmimas – bitininkystė.

„Nebrangus ir patogus viešasis transportas miesto gyventojams ir svečiams“

Gustys Adomas LSDP

34 m., Lietuvos Respublikos energetikos ministerijos Šilumos ūkio ir energijos efektyvumo skyriaus vyriausiasis specialistas.

„Atstovauti jaunimo bei jaunų šeimų interesams, kad jų lūkesčiai būtų viršyti. Taip pat siekti, kad jau pradėti projektai būtų tęsiami ir įgyvendinti. „

Sruogis Audrius LSDP

53 m., ekonomikos magistras, Vilniaus naktinio gyvenimo darbininkas.

„Naktinis Vilniaus gyvenimas turi būti gyvas, turiningas ir saugus! Užtikrindami proporcingą jo puoselėjimą, subursime labai skirtingas miesto bendruomenes.“

Kazlauskas Mindaugas LSDP

42 m., vedęs, 3 vaikų tėvas. Mykolo Romerio universiteto (sveikatos įstaigų administravimo) ir Lietuvos edukologijos universiteto (biologijos) magistras.

„Tinkamai ir sąžiningai atstovauti Vilniaus ir Grigiškių gyventojų interesams, daug dėmesio skirčiau sveikatos priežiūros paslaugų kokybės ir prieinamumo gerinimui.“

Siniavskij Vladimir LSDP

46  m., geležinkelietis, Vilniaus traukinių remonto grupės vadovas.

„Dėmesys miegamųjų rajonų žaliųjų zonų ir šunų aikštelių priežiūrai.“

Arėška Virginijus LSDP

66 m., ekonomistas, tarptautines kompanijos vadybininkas.

„Investicijų trauka į Vilnių, kas sukuria darbo vietas ir mažina emigraciją.“

Kriščiūnas Eduardas LSDP

46 m., IT specialistas, Lietuvos dviratininkų bendrijos pirmininkas, aktyvus asociacijos „Antakalniečių bendruomenė“ tarybos narys, 2011-2015 dirbo Vilniaus mero patarėju transporto ir miesto plėtros klausimais.

„Prioritetai turi būti skiriami pėstiesiems, dviratininkams, viešajam transportui, prekių pristatymui, o tik po to – asmeninių automobilių vairuotojams. Atitinkamai turi būti formuojamas ir miesto biudžetas.“

53 m., inžinierius-ekonomistas.

53 m., inžinierius-mechanikas.

Boronovas Igoris LSDP

41 m., elektros ir elektronikos inžinerijos specialistas, projektų vadovas, inžinierius, Justiniškių seniūnijos bendruomenės pirmininkas, Justiniškių seniūnaitis.

„Nemokami būreliai vaikams. Didesnių lėšų skyrimas bendruomenėms bei seniūnijoms.“

Liniovas Valentinas LSDP

36 m., teisininkas,  tarptautinės prekybos kompanijos eksporto vadybininkas (projektų koordinatorius),  buvęs statutinis valstybės tarnautojas – viduriniosios grandies vadovas, stažas teisėsaugos sistemoje ~15 m.

„Socialiai remtinų šeimų palaikymo proceso užtikrinimas bei kontrolė; asocialių/socialinės rizikos šeimų bei jose augančių vaikų priežiūros bei darbo su jomis užtikrinimas ir kontrolė.“

 Stech Viktor LSDP

37 m., katalikas, transporto inžinerinės ekonomikos ir vadybos bakalauras, transporto logistikos specialistas, Krašto apsaugos savanorių pajėgose – 17 metų, Naujosios Vilnios seniūnaitis.

Sasnauskas Vaidotas LSDP

41 m., UAB „Aukmergės baldai“ gamybos direktorius. Išsilavinimas – statybos inžinierius, įgytas Kauno technologijos universitete. Fabijoniškių gimnazijos tarybos pirmininkas ir aistringas sporto gerbėjas.

„Sutvarkykime daugiabučių kiemus, kad visi galėtume saugiai statyti automobilius, o ištikus bėdai, sulauktume reikiamos pagalbos.“

Berlickas Kazimieras LSDP

76 m., teisininkas, žurnalistas. Turi didesnę nei 30 metų darbo patirtį vidaus reikalų sistemoje, Valstybinėje mokesčių inspekcijoje. Hobis – kūryba, filosofija, menas, dainavimas ir sportas.

„Populizmas – mano sąmonės priešas. Žadėk tik tai, ką sugebėsi bei  galėsi padaryti ir duoti. Visomis realiai įmanomomis pastangomis stengtis išgyvendinti patyčias visose vaikų ir paauglių įstaigose.“

Rutkauskas Gediminas LSDP

27 m., Finansų ministerijos Europos Sąjungos biudžeto skyriaus vyriausiasis specialistas, buvęs „Sodros“ Alytaus skyriaus klientų aptarnavimo specialistas.

„Didesnis dėmesys gyvenamųjų rajonų plėtrai ir bendruomenėms.“

Šimonėlis Povilas LSDP

18 m., moksleivis, Vilniaus Gabijos gimnazijos mokyklos tarybos narys, LSDJS Vilniaus miesto skyriaus valdybos narys.

„Miegamųjų mikrorajonų gyvinimas vietinius parkus paverčiant traukos centrais.“

31 m., Finansų ekonomikos bakalauras. Dirba prekių išdėstymo analitiku. LSDP partijos narys.

„Mokymosi lygis visose Vilniaus mokyklose turi būti užtikrinamas vienodai aukštas. Reikia pabaigti žalių erdvių apstatymo automobiliais erą miegamuosiuose rajonuose – siekis įrengti  4 tūkst. naujų parkavimo vietų.“

Jūsų balsas mums svarbus!

Balsavimo biuletenio pavyzdys

Close