V. Blinkevičiūtė sveikina socialinius darbuotojus profesinės šventės proga

V. Blinkevičiūtė sveikina socialinius darbuotojus profesinės šventės proga

Lietuvos socialdemokratų partijos (LSDP) pirmininkė Vilija Blinkevičiūtė savo ir visos partijos vardu sveikina Lietuvos socialinių darbuotojų asociacijos narius ir visus socialinius darbuotojus su profesine švente.

„Šiandien mintyse apkabinu kiekvieną ir iš visos širdies dėkoju už kasdienį pasiaukojimą dėl šviesesnio kitų žmonių gyvenimo. Padėti atsitiesti sunkumus patiriantiesiems, paguosti, suteikti jiems vilties ir stiprybės gali tik tie, kurie apdovanoti begaline stiprybe ir širdies šiluma, kantrybe ir supratingumu. Jūs tai darote kasdien – dalijate save tiems, kuriems reikia pagalbos ir užuojautos. Nuoširdus ačiū jums už tai“, - rašoma sveikinime.

Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos bei Lietuvos socialinių darbuotojų asociacijos iniciatyva nuo 2004 metų, kuomet V. Blinkevičiūtė buvo socialinės apsaugos ir darbo ministre, kasmet rugsėjo 27 d. Lietuvoje oficialiai švenčiama Lietuvos socialinių darbuotojų diena. Šventės data pasirinkta atsižvelgus į tai, kad rugsėjo mėnesį 1993 metais įvyko pirmasis Lietuvos socialinių darbuotojų asociacijos suvažiavimas.

Socialinio darbo pradžia Lietuvoje laikomi 1990-1991 metai. Lietuvoje socialinių paslaugų srityje dirba per 13 tūkst. darbuotojų. Įvairaus pavaldumo įstaigose ir nevyriausybinėse organizacijose iš viso dirba apie 5 tūkst. socialinių darbuotojų.

Susiję straipsniai

Close