V. Blinkevičiūtė suvažiavime perrinkta Socialdemokratų partijos pirmininke, patvirtinta jos pavaduotojų komanda

V. Blinkevičiūtė suvažiavime perrinkta Socialdemokratų partijos pirmininke, patvirtinta jos pavaduotojų komanda

Vilija Blinkevičiūtė perrinkta opozicinės Lietuvos socialdemokratų partijos (LSDP) pirmininke dar vienai dvejų metų kadencijai.

Taip nusprendė šeštadienį Vilniuje balsavę LSDP suvažiavimo delegatai.

Kitiems skyrių iškeltiems kandidatams į partijos pirmininkus – europarlamentarui Juozui Olekui ir Jonavos merui Mindaugui Sinkevičiui – kandidatuoti jau anksčiau atsisakius, suvažiavimas pritarė europarlamentarės V. Blinkevičiūtės kandidatūrai.

Kalbėdama LSDP suvažiavime V. Blinkevičiūtė pabrėžė, kad socialinis teisingumas, lygios galimybės, bendrystė ir visų žmonių teisių gynyba yra pagrindinės socialdemokratų darbotvarkės temos.

„Lietuvos žmonėms kaip niekad reikia dėmesingos kasdienėms problemoms, nearogantiškos ir socialiai teisingos politikos. Man yra iššūkis ir didžiulė garbė dirbti partijos pirmininkės pareigose, tarnauti valstybei ir jos žmonėms“, – sakė ji.

Blinkevičiūtė LSDP vadovauja nuo 2021 metų gegužės.

Opozicinė LSDP yra didžiausia politinė jėga Lietuvoje, jai priklauso daugiau nei 14,3 tūkst. narių.

Partijai atstovauja 17 merų, LSDP turi 12-kos narių opozicinę frakciją Seime.

Patvirtino pavaduotojų komandą

 

LSDP suvažiavimas patvirtino ir V. Blinkevičiūtės pavaduotojų komandą.

Partijos vicepirmininkų pareigose dirbs: Seimo narė Rasa Budbergytė, Alytaus meras Nerijus Cesiulis, Birštono merė Nijolė Dirginčienė, Vilniaus rajono meras Robert Duchnevič, politologas Liutauras Gudžinskas, Seimo narė Orinta Leiputė, Akmenės meras Vitalijus Mitrofanovas, Europos Parlamento narys Juozas Olekas, Seimo narys Gintautas Paluckas, Jonavos meras Mindaugas Sinkevičius, Seimo narė Dovilė Šakalienė ir Prienų vicemerė Jūratė Zailskienė.

Close