Trakų bei Kelmės rajonuose prasideda išankstinis balsavimas mero rinkimuose

Trakų bei Kelmės rajonuose prasideda išankstinis balsavimas mero rinkimuose

Trečiadienį, spalio 6 d., prasideda išankstinis balsavimas Trakų bei Kelmės rajonų merų rinkimuose. Socialdemokratų kandidatai šiuose rinkimuose, atitinkamai, Dainius Narkevičius bei Stasys Jokubauskas. Jie lauks savo kraštiečių visapusiško, drąsaus palaikymo rinkimų dieną, spalio 10-tą. Dainius ir Stasys yra užgrūdinti, turintys didelę patirtį, darbštūs socialdemokratai, jų darbotvarkėje - socialinis teisingumas, lygios galimybės ir žmonių saugumas.

,,Esu tikra, kad politikoje trūksta, reikia daugiau atsakingų, išsilavinusių ir drąsių žmonių. Tikiu, kad socialdemokratų kandidatas Dainius Narkevičius yra toks žmogus ir taip dirbtų Trakų rajono meru. Kelmei taip pat reikia drąsaus, jautraus ir telkiančio mero. Tokio, kuris dirbtų visų krašto žmonių labui. Būtent toks yra Stasys Jokubauskas“, - pristatydama kandidatus kalbėjo Socialdemokratų partijos pirmininkė Vilija Blinkevičiūtė.

Išankstinis balsavimas spalio 6-7 dienomis nuo 8 iki 20 valandos vyks Kelmės rajono savivaldybės pastate (Vytauto Didžiojo g. 58, Kelmė) ir Trakų rajono savivaldybės pastate (Vytauto g. 33, Trakai). Spalio 8-9 dienomis rinkimų komisijų nariai vyks į tų rinkėjų namus, kurie yra pateikę prašymus dėl įvairių priežasčių balsuoti namuose. Rinkimų metu saviizoliacijoje būsiantys rinkimų teisę turintys asmenys, norintys balsuoti namuose, iki spalio 9 d. 12 val. turi pateikti prašymą Kelmės arba Trakų savivaldybės rinkimų komisijoms. Prašymo forma ČIA. Prašymą galima pateikti dviem būdais:

  1. užpildyti registracijos formą ir atsiųsti ją atitinkamos savivaldybės rinkimų komisijai elektroniniu paštu:
    1. Kelmės rajono savivaldybės rinkimų komisijos el. paštas: kelmesrajono18@lrvrk.lt;
    2. Trakų rajono savivaldybės rinkimų komisijos el. paštas: trakurajono52@lrvrk.lt.
  2. Paskambinti atitinkamos savivaldybės rinkimų komisijai telefonu ir užsiregistruoti:
    1. Kelmės rajono savivaldybės rinkimų komisijos tel. 8 666 22482;
    2. Trakų rajono savivaldybės rinkimų komisijos tel. 8 666 22483.

Spalio 10 d. balsuoti savo apylinkėse bus galima nuo 7 val. ryto iki 20 val. vakaro.

Susiję straipsniai

Close