Tauragės valdančiųjų dauguma priėjo liepto galą: ambicijų ir pasipelnymo objektu tapo sportuojantys vaikai

Tauragės valdančiųjų dauguma priėjo liepto galą: ambicijų ir pasipelnymo objektu tapo sportuojantys vaikai

Mere Sigitai Mičiuli, ar viskas gerai su Jumis, jei savivaldybės įstaigoje sportuojančius vaikus siunčiate į nelygią kovą – konkuruoti su privačiais sporto klubais? Juk Jūs, vos ne su ašaromis akyse, teigiate, jog per trejus metus „nepavyko sudaryti vienodų konkurencinių sąlygų viešajam sektoriui ir privačiai iniciatyvai sporto srityje“. Jūsų ir Jūsų komandos parengta Sporto strategija, nenuosekli ir padrika, dabar jau virto Reorganizacija – Tauragės vaikų ir jaunių sporto mokyklos prijungimu prie Tauragės sporto centro. Ir tai yra ne kas kita, o sportuojančių vaikų galimybių naikinimo strategija. Kas Jums tie rajono vaikai?

Jūs, mere, ir Jūsų komanda siekiate sunaikinti Tauragės vaikų ir jaunių sporto mokyklą. Naikinate pigias savivaldybės paslaugas ir taip remiate privačias. Čia yra Jūsų konkurencijos suvokimas? Nueita primityviausiu keliu – reformuoti neturint aiškios vizijos. Arba priešingai, turint labai aiškų tikslą: sportui skirtas biudžeto lėšas suimti į lojalias valdžiai vienas rankas, taip tenkinant liberalų arba jiems prijaučiančių asmenų interesus. Ir šįkart nueita keliu, kuriuo buvo eita, privatizuojant pelningai dirbančias įmones „Tauragės butų ūkis“ ir „Dunokai“. Šiandien vėl naikinate tai, kas savivaldybėje geriausia. Gal Jūs, mere ir kiti „reorganizatoriai“, nežinote, bet gegužės mėnesį Nacionalinė mokyklų vertinimo agentūra atliko neformalaus ugdymo įstaigų vertinimą ir Respublikos mastu Tauragės vaikų ir jaunių sporto mokykla įvertinta aukščiausiu vertinimu. Dauguma veiklos sričių sulaukė aukšto, puikaus įvertinimo. Jūs šią šalyje gerai vertinamą sporto mokyklą norite sunaikinti.

Vietoj to, kad naikinate vaikų sporto mokyklą, spręskite problemas: gerinkite sporto bazių būklę, daugiau finansuokite vaikų sportą, didinkite vaikų sporto trenerių atlyginimus. Neužsiimkite reorganizacijomis, kurios panašios į politinius susidorojimus ir pagalbą verslo bičiuliams.

Jūsų parengta Reorganizacija – dar vienas įrodymas, kad, įklimpę į korupcijos bylas, jūs, liberalai, ištikimai pritariant konservatoriams ir valstiečiams, skubate susitvarkyti savo reikalus. Dar, iki dingstant iš politinės arenos, pasipinigauti ir visų tauragiškių pinigais padėti savo draugams. Dar pakeliui susidoroti su politiniais oponentais, jų nelaimei dirbančiais Tauragės vaikų ir jaunių sporto mokykloje. Ir tam aukojate net sportuojančius rajono vaikus. Žemesnio lygio nebūna.

Čia jūs, mere, liberalai ir jūsų tikrieji šeimininkai bei tarnai, priėjote liepto galą.

Už vaikus atleista nebus. Rinkimai artėja. Sąskaitos bus pateiktos, nešvarūs darbai – nepamiršti, o vilnietiškų koncernų skalikai ir draugeliai su milijonais bei televizijos kameromis jūsų nebeaplankys. Finita la comedia. Komedija baigėsi.

Mes, Tauragės rajono savivaldybės tarybos opozicija, smerkiame tokius rajono valdančiųjų sprendimus. Esame už tai, kad rajono vaikai gautų kokybiškas ir nebrangias neformalaus vaikų ugdymo (sporto, kultūros ir menų) paslaugas.

Tauragės rajono savivaldybės tarybos opozicija

Close