Socialdemokratų frakcija susitiks su švietimo ir mokslo ministre J. Šiugždiniene

Socialdemokratų frakcija susitiks su švietimo ir mokslo ministre J. Šiugždiniene

Opozicinė Seimo Socialdemokratų frakcija ketvirtadienį į posėdį kviečiasi švietimo ir mokslo ministrę dr. Jurgitą Šiugždinienę.

Socialdemokratai laukia paaiškinimų, kaip mokyklose bus užtikrinamas mokytojų ir mokinių saugumas Covid-19 pandemijos metu, kaip yra sprendžiamos problemos, susijusios su ugdymo kokybe karantino metu.

Viliamės, kad ministrė įneš aiškumo ir mes galėsime prisidėti prie problemų sprendimo.

Tikimasi išgirsti atsakymus ir dėl mokytojų, tęsiančių darbą mokyklose, skiepijimo, skaitmeninio turinio rengimo kokybės ir aprūpinimo įranga, taip pat – būsimų brandos egzaminų tvarkos.

Ministrė taip pat turėtų pateikti naujausią informaciją ir dėl aukštųjų mokyklų finansavimo bei atsakyti į kitus klausimus.

Susitikimą inicijavusi Socialdemokratų frakcijos narė prof. habil dr. Vilija Targamadzė sako, kad šalyje įvestas karantinas tik paryškino švietimo sistemoje egzistuojančius skaudulius.

„Mokytojų, mokinių ir jų tėvų bendruomenės, dėstytojai, vadovai, ikimokyklinio ugdymo įstaigos ir kt. pasigenda aiškumo, kaip toliau bus organizuojamas mokymo/si procesas, kaip sprendžiamos problemos, iškilusios mokantis nuotoliniu būdu. Yra aibė neatsakytų klausimų. Viliamės, kad ministrė įneš aiškumo ir mes galėsime prisidėti prie problemų sprendimo“, – teigia Seimo narė prof. habil. dr. V. Targamadzė.

KADA: sausio 28 d. (ketvirtadienį), 11:30-12:30 val.

KUR: nuotoliniu būdu, susitikimą tiesiogiai transliuosime Socialdemokratų partijos facebook paskyroje: https://www.facebook.com/socdemai

Susiję straipsniai

Close