Socialdemokratai sveikina B. Sabatauskaitės paskyrimą lygių galimybių kontroliere

Socialdemokratai sveikina B. Sabatauskaitės paskyrimą lygių galimybių kontroliere

Socialdemokratai mano, kad pritardamas Birutės Sabatauskaitės kandidatūrai į lygių galimybių kontrolieres, Seimas šiandien žengė svarbų žingsnį demokratijos pažangos link.

„Parlamentas nepasidavė kelių radikalių grupių spaudimui ir šiandien pritarė kandidatūrai, sulaukusiai 100 žmogaus teisių ekspertų ir organizacijų palaikymo“, – sako Seimo LSDP frakcijos seniūnas Algirdas Sysas.

Svarstant kandidatūrą Seimo posėdyje kalbėjusi socialdemokratų frakcijos narė Dovilė Šakalienė pažymi, kad gausus žmogaus teisių ekspertų ir organizacijų palaikymas yra įspūdingas B. Sabatauskaitės patirties ir autoriteto įrodymas: „Birutės kandidatūrą palaiko įvairios bendruomenės ir visuomeninės organizacijos, tarp jų – atstovaujančios neįgaliesiems, romams, LGBT bendruomenei, taip pat daugybė moterų teisių organizacijų“, – pažymi parlamentarė.

Socialdemokratų frakcijos vertinimu, tai, kad Lietuvos demokratijos infrastruktūrai tokia svarbi įstaiga turi naują vadovę, o jos paskyrimo procedūra buvo sklandi ir neužtruko – puiki naujiena.

Close