Socialdemokratai siūlo ieškoti skubių sprendimų, kad Seimo darbas nepaskęstų chaose

Socialdemokratai siūlo ieškoti skubių sprendimų, kad Seimo darbas nepaskęstų chaose

Ketvirtadienį Seime kilus chaosui dėl nesibaigiančių techninių nesklandumų, socialdemokratai dar kartą reiškia savo įsitikinimą, kad kol kas Seimo vadovybei nepavyko užtikrinti kokybiško, visaverčio ir atsakingo teisėkūros darbo.

Daugelis Seimo narių skundėsi, kad balsuojant nebuvo užskaityti jų balsai, ne vienas gavo saugos įspėjimų dėl nesaugaus ryšio.

„Balsavimui pasiruošta labai prastai ir atmestinai, ekrane rodoma klaidinanti informacija“, – sako LSDP frakcijos seniūnas A. Sysas. „Ar įmanomas dar didesnis nesklandumas nei balsavimo metu neužskaitomi balsai? Buvo momentų, kai dėl netinkamai pateiktos informacijos parlamentarai sakė neteisingai supratę, už ką balsuoja. Ar tokiomis sąlygomis priimti sprendimai – legitimūs?“ – klausia visko matęs politikas.

Socialdemokratai primygtinai siūlo persvarstyti sprendimus dėl nuotolinio darbo ir rimtai bei atsakingai įvertinti galimybę grįžti prie nenuotolinio darbo.

„Techniniai nesklandumai – tik dalis problemos. Kyla klausimas, ar tokiomis sąlygomis visus Seimo narius pasiekia visa informacija, ar jie ją adekvačiai suvokia – ir ką daryti tiems, kurie dėl techninių priežasčių staiga „iškrinta“ iš viso proceso“, – susirūpinimo neslepia Lietuvos socialdemokratų partijos frakcijos seniūnas.

Socialdemokratų pozicija nesikeičia: „pastarieji įvykiai Seime tik patvirtina jau anksčiau frakcijos narių išsakytą poziciją, kad būtina ieškoti galimybių sugrįžti dirbti į plenarinių posėdžių salę“, –sako A. Sysas.

Susiję straipsniai

Close