Socialdemokratai nutraukia Seimo opozicinių frakcijų bendradarbiavimo susitarimą

Socialdemokratai nutraukia Seimo opozicinių frakcijų bendradarbiavimo susitarimą

Socialdemokratų partijos valdyba nusprendė nutraukti Seimo opozicinių frakcijų bendradarbiavimo susitarimą.

Socialdemokratų partijos pirmininkas Gintautas Paluckas, komentuodamas sprendimą nebetęsti bendradarbiavimo su Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų ir Liberalų sąjūdžio frakcijomis, pabrėžia, kad šiuo metu reikia konstruktyvaus oponavimo, o ne politinių rietenų.

Negalime stoti už tokių pasiūlymų, kurie prastina dirbančiųjų ar smulkių verslų situaciją, o tokie dabar pasipylė iš konservatorių ir liberalų.

„Konservatorių politinio veikimo būdas artėjančių rinkimų fone vis labiau aštrėja, yra priešinantis, o konstruktyvių pasiūlymų – mažai. Mes nenorime būti tapatinami su tokiu veikimu ir tokiais siūlymais, kaip, pavyzdžiui, paskutiniai dėl Darbo kodekso. Konservatoriai ir liberalai tegu kalba savo vardu, o mes kalbėsime savo“, - sako G. Paluckas.

Pasak Socialdemokratų partijos pirmininko, nutraukus susitarimą neliks ir dviprasmybių.

„Jeigu mes kritikuojame, tai teikiame siūlymus, vengiame asmeniškumų ir įvairiausių epitetų lipdymo. Šią praktiką, oponuodami valdantiesiems, tęsime. Nenorime perimti kai kurių kitų opozicinių frakcijų ydų. Nutraukus susitarimą nelieka dviprasmybių, kas kieno vardu kalba. Negalime stoti už tokių pasiūlymų, kurie prastina dirbančiųjų ar smulkių verslų situaciją, o tokie dabar pasipylė iš konservatorių ir liberalų“, - teigia G. Paluckas.

Close