Šeštadienį 11 val. – Socialdemokratų tarybos posėdis: aptars politines aktualijas, priims kreipimąsi į Vyriausybę

Šeštadienį 11 val. – Socialdemokratų tarybos posėdis: aptars politines aktualijas, priims kreipimąsi į Vyriausybę

Opozicinės Lietuvos socialdemokratų partijos (LSDP) taryba šeštadienį renkasi į posėdį, kuriame aptars politines aktualijas, įvertins Vyriausybės Seimo rudens sesijai teikiamus įstatymų projektus, pristatys Seimo frakcijos artimiausius darbus.

Tarybos posėdyje bus diskutuojama dėl galimybių paso teisinių ribų, jo taikymo sąlygų, sričių bei tikslų siūlant visai tai apibrėžti įstatymu.

Socialdemokratai taip pat planuoja priimti kreipimąsi į Vyriausybę su konkrečių pasiūlymų paketu dėl neatidėliotinų veiksmų augant infliacijai ir didėjant kainoms.

Socialdemokratų tarybos posėdyje dalyvausianti Lietuvos profesinių sąjungų konfederacijos pirmininkė Inga Ruginienė skaitys pranešimą dėl dirbančiųjų teisių ir planuojamų Vyriausybės veiksmų, įvertins parlamentui teikiamas Darbo kodekso ir kitų, dirbančiųjų padėtį bloginančių įstatymų pataisas.

Pasibaigus tarybos posėdžiui (apie 13:00 val.) numatoma trumpa LSDP pirmininkės Vilijos Blinkevičiūtės spaudos konferencija.

Socialdemokratų tarybos posėdis ir spaudos konferencija bus transliuojami tiesiogiai LSDP facebook paskyroje čia: https://www.facebook.com/socdemai

Tarybos posėdžio darbotvarkės projektas

Close