Seimo vicepirmininku išrinktas socialdemokratas J. Sabatauskas

Seimo vicepirmininku išrinktas socialdemokratas J. Sabatauskas

Seimo narys socialdemokratas Julius Sabatauskas išrinktas Seimo pirmininkės Viktorijos Čmilytės-Nielsen pavaduotoju.

Slapto balsavimo metu J. Sabatausko kandidatūrą palaikė 77 Seimo nariai, 31 balsavo prieš, 11 parlamentarų susilaikė.

Opozicinei Lietuvos socialdemokratų partijos (LSDP) frakcijai priklausantis teisininkas J. Sabatauskas pabrėžė sieksiąs, kad Seime priimami įstatymai būtų išsamiai aptarti, teisingi ir atliepiantys Lietuvos žmonių lūkesčius.

„Norėdami kurti geresnę Lietuvą, turime kurti geresnį Seimą. Turime būti teisingi ir ieškoti kompromiso. Kokybiškas teisėkūros procesas – vienas iš pagrindinių mano darbų, kurio laikiausi ir laikysiuosi“, – Seimo posėdyje kalbėjo J. Sabatauskas.

Socialdemokratas pažymėjo, kad vienas iš demokratijos pagrindų yra tinkamas procedūrų laikymasis, taip pat akcentavo atvirumo svarbą.

„Džiaugsiuosi, jei po ketverių metų nei vienas Seime priimtas įstatymas Konstitucinio Teismo nebus įvertintas kaip priimtas nesilaikant procedūrų. Įstatymų leidybos procesas turi būti demokratiškas, kur gerbiamos ir išgirstamos visos nuomonės“, – sakė J. Sabatauskas.

Seimo narys pridūrė, kad visuomenė iš Seimo tikisi sprendimų, o ne rietenų.

„Žmonės iš Seimo laukia ne konfliktų, o kompetentingų, teisingų ir efektyvių sprendimų. Susitarę ir susitelkę mes galime nuveikti reikšmingų darbų Lietuvai ir įveikti visus iškilusius iššūkius“, – kalbėjo J. Sabatauskas.

Susiję straipsniai

Close