Seimo socialdemokratų frakcijos seniūnu tapo J. Sabatauskas

Seimo socialdemokratų frakcijos seniūnu tapo J. Sabatauskas

Socialdemokratų partijos frakcijos Seime seniūnu tapo Julius Sabatauskas. Jis pakeitė metus šiame poste buvusį Juozą Oleką.

„Prieš metus, kai Seime susiformavo socialdemokratų frakcija be atskilusių ir iš partijos pasitraukusių narių, buvo sutarta frakcijos vadovybę rinkti rotacijos principu. Dabar seniūno estafetę perduodu buvusiam pavaduotojui Juliui Sabatauskui“, - sako J. Olekas.

Naujojo socialdemokratų frakcijos seniūno J. Sabatausko pavaduotoju šiandien išrinktas Algirdas Sysas.

„Darbų ir pareigų tapus frakcijos seniūnu, aišku, daugėja. Seime – pats darbų įkarštis, dabar rengiame siūlymus biudžeto projektui, kurį pateikė vyriausybė. Svarstome ir kitas įstatymų pataisas. Tikimės, kad seniūnų rotacija duos ne tik daugiau demokratijos, bet ir įkvėpimo. Keičiantis vadovams atsiranda daugiau „šviežio“ požiūrio, pajėgų“, - sako J. Sabatauskas.

Socialdemokratų partijos frakcija Seime buvo naujai suformuota, kai dalis dabar jau buvusių socialdemokratų partijos narių nepakluso partijos narių pareikštai valiai - palikti valdančiąją koaliciją ir buvo pašalinti arba išstojo iš partijos. Lietuvos socialdemokratų partijoje šiuo metu yra 17,6 tūkstančio narių. Socialdemokratų frakciją sudaro 8 Seimo nariai:

Julius Sabatauskas;

Algirdas Sysas;

Rasa Budbergytė;

Juozas Olekas;

Raminta Popovienė;

Algimantas Salamakinas;

Dovilė Šakalienė;

Linas Balsys.

Susiję straipsniai

Close