R. Budbergytė kreipiasi į susisiekimo ministrą ir ragina pateikti išsamią išlaidų Abu Dabyje ataskaitą

R. Budbergytė kreipiasi į susisiekimo ministrą ir ragina pateikti išsamią išlaidų Abu Dabyje ataskaitą

Susisiekimo ministras Jaroslavas Narkevičius turėtų pateikti detalią komandiruotės į Abu Dabį išlaidų ataskaitą ir taip išsklaidyti bet kokias abejones dėl galimo mokesčių mokėtojų pinigų naudojimo asmeniniams tikslams, sako socialdemokratė Rasa Budbergytė.

„Skaidrumas ir atvirumas visuomenei yra neatsiejami nuo pasitikėjimo valdžia. Kad nebūtų nereikalingų spekuliacijų, kviečiu ministrą pateikti labai detalią ataskaitą apie tai, kur ir kam komandiruotės metu buvo leidžiami mokesčių mokėtojų pinigai“, - ragina Lietuvos socialdemokratų partijos frakcijos Seime seniūnė R. Budbergytė.

Ji primena, kad šiuo metu ištisos viešojo sektoriaus grupės – mokytojai, dėstytojai, kultūrininkai, gydytojai – reiškia nepasitenkinimą dėl valdančiųjų neištesėtų raštu duotų įsipareigojimų didinti jų algas.

„Šiame kontekste aiškūs atsakymai iš ministro būtini kaip niekada, nes iš to, kas skelbiama, gali susidaryti įspūdis, kad ministras Abu Dabyje tiesiog turistavo už mokesčių mokėtojų pinigus“, - svarsto R. Budbergytė.

Kaip skelbia žiniasklaida, ministras J. Narkevičius vyko į komandiruotę Jungtiniuose Arabų Emyratuose (JAE), kur turėjo skaityti pranešimą, tačiau to nepadarė. Žiniasklaida mini, kad ministras vakarieniavo už Susisiekimo ministerijai pavadžios Lietuvos automobilių kelių direkcijos pinigus, nors turėjo tam skirtus komandiruotpinigius. Susisiekimo ministerija nurodo, kad trijų asmenų vizitas Abu Dabyje kainavo 4236 eurus.

Susiję straipsniai

Close