Prienų socialdemokratai jau 13-tą kartą apdovanojo Metų moteris

Prienų socialdemokratai jau 13-tą kartą apdovanojo Metų moteris

Prienų socialdemokratai jau 13-tą kartą apdovanojo Metų moteris

Jau nuo 2006 metų Kovo 8-ąją Lietuvos Socialdemokratų partijos Prienų skyriaus vyrai nominuoja Metų moteris. Jos apdovanojamos už nuopelnus Prienų krašto bendruomenei, pasiekimus darbe, visuomeninę veiklą, darnios šeimos puoselėjimą. Metų moters apdovanojimas iš viso jau įteiktas penkiasdešimt aštuonioms mūsų krašto moterims.

2018 m. Kovo 8-osios šventės metu buvo apdovanotos šios Metų moterys:

DANUTĖ VAIČIŪNAITĖ – aktyviai dalyvauja Prienų sveikos gyvensenos klubo „Versmenė“ veikloje, yra klubo valdybos narė. Danutė yra Maltos Ordino Pagalbos Tarnybos Prienų grupės savanorė, globoja senoles, aktyviai dalyvauja „Maisto banko“ akcijose.

ONA TRAKYMIENĖ – išaugino ir gerai išauklėjo 11 vaikų, 2015 m. Respublikos Prezidentės Dalios Grybauskaitės apdovanota ordinu „Už nuopelnus Lietuvai“. Gyvenime daug ir nelengvai dirbo, ūkininkavo, bet didžiausias turtas, kurį užgyveno – vaikai, dvidešimt septyni anūkai ir aštuoni proanūkiai! Ji aktyviai dalyvauja bendruomenės gyvenime, dainuoja vietiniame ansamblyje „Vidupis“. Nors jau yra garbinga senjorė, bet vis dar padeda sūnui ūkyje.

AUŠRA BALKŪNIENĖ – su vyru Stasiu užaugino tris sūnus. Jau beveik dvidešimt metų dirba Išlaužo pagrindinėje mokykloje pradinių klasių mokytoja, aktyviai dalyvauja įvairiuose projektuose, bendruomenės renginiuose, noriai įsijungia į švenčių organizavimą.

AURELIJA URBONIENĖ – jau dešimt metų dirba Prienų r. savivaldybės socialinių paslaugų centro direktore. Ji ne tik profesionaliai atlieka savo pareigas, bet yra pelniusi visų centro darbuotojų ir lankytojų meilę, pagarbą bei pasitikėjimą, savo pavyzdžiu įkvepia, skatina, motyvuoja visus darbuotojus siekti produktyvių darbo rezultatų bei nuolat tobulėti savo profesinėje veikloje.

Close