Penktadienį – baigiamoji diskusija apie Europos ateitį su ekspertais: kas mūsų laukia?

Penktadienį – baigiamoji diskusija apie Europos ateitį su ekspertais: kas mūsų laukia?

Europos Parlamento narys Juozas Olekas bei Stepono Kairio fondas penktadienį Lietuvos mokslų akademijoje rengia diskusiją su mokslininkais, ekspertais, valdžios ir visuomeninių organizacijų atstovais apie Lietuvos kairiųjų idėjas Europos Sąjungai (ES).

„ES ateitis: Lietuvos kairiųjų idėjos" – tai baigiamasis 12-kos konferencijų ciklo visoje Lietuvoje apie ES ateitį renginys.

Kovo 18 d. nuo 10 val. bus diskutuojama apie:

  • ES lyderystę pasaulyje (dalyvauja Antanas Valionis, Giedrius Česnakas, Dovilė Šakalienė bei kiti),
  • Europiečių teisių ir laisvių apsaugą (dal. Dalia Leinartė, Jūratė Novagrockienė, Vytenis Andriukaitis, Eglė Čaplikienė ir kt.),
  • ES veikimą sveikatos apsaugos srityje (dal. Feliksas Jankevičius, Orinta Leiputė, Juozas Olekas ir kt.),
  • Tebesitęsiantį Europos ekonomikos atsigavimą po koronaviruso pandemijos (dal. Romas Lazutka, Jekaterina Navickė, Boguslavas Gruževskis, Gintautas Paluckas ir kt.).

Išsami renginio programa.

„Mes džiaugiamės, kad vykusios diskusijos buvo abipusiai naudingos – įsitikinome, jog Europa yra kiekviename miestelyje. Čia yra nemažai skaudulių, o dažnai didžiausi pokyčiai reikalingi pas mus, Lietuvoje. Penktadienį, kartu su visa Europa, mes užbaigiame ES ateities konferencijos renginių ciklą – tikimės išgirsti naujausias įvairių ekspertų įžvalgas apie ES viziją, ir koks kelias leistų ją įgyvendinti“, – teigia organizatoriai.

KUR: Stepono Kairio fondo Facebook paskyroje arba Zoom platformoje.
KADA: kovo 18 d., penktadienį, 10 val.

Susiję straipsniai

Close