Paskelbti piešinių konkurso skirto Lietuvos valstybingumo atkūrimo šimtmečiui nugalėtojai

Paskelbti piešinių konkurso skirto Lietuvos valstybingumo atkūrimo šimtmečiui nugalėtojai

Kovo 2-ąją išrinkti tradiciniu tapusio piešinių konkurso, šiemet išskirtinai Lietuvos valstybingumo atkūrimo šimtmečiui skirto, „NUPIEŠKIME VALSTYBĖS ATKŪRIMO ŠIMTMETĮ ŠVENČIANČIĄ KLAIPĖDĄ“ nugalėtojai.

Nugalėtojus rinko komisija: Dailės studijos „Varsa“ mokytoja ekspertė  Loreta Laurinavičienė, Klaipėdos Adomo Brako dailės mokyklos mokytoja metodininkė Loreta Poškienė, Kretingos rajono Baublių mokyklos-daugiafunkcinio centro mokytoja Rasa Jurgaitienė, LSDP Klaipėdos m. skyriaus pirmininkė, Klaipėdos m. savivaldybės tarybos narė Lilija Petraitienė, bičiulė Roma Vaitkuvienė.

Nugalėtojams  apdovanojimai teikiami kovo 11 d. 12 val. Lietuvos verslo kolegijos aktų salėje (Turgaus g. 21).

Šiemet, konkurso penkmečio proga, pirmų vietų nugalėtojams bus įteiktos išskirtinės dovanos – profesionalaus dailininko, meno galerijos „Pėda” bendrasavininkio Vytauto Karčiausko kūriniai.

I vietos laimėtoja (amžiaus grupė 3-4 metai)
Liepa Žegunytė, 4 metai
L/D „Dobiliukas“, auklėtoja Ingrida Petrylienė

II vietos laimėtoja (amžiaus grupė 3-4 metai)
Leticija Sudimtaitė, 4 metai
L/D „Du gaideliai“, auklėtoja Birutė Žulpienė

III vietos laimėtojas (amžiaus grupė 3-4 metai)
Kajus Šiuša, 3 metai
L/D „Obelėlė“, mokytoja Violeta Jocienė

Paguoda:
Lėja Kniukštaitė, 3 metai
Skuodo rajono Ylakių vaikų-lopšelis darželis, auklėtoja Rita Skurvydienė

Dovydas Dolomanovas, 3 metai
L/D „Žilvitis“, auklėtoja Rima Urbelienė

Ieva Rutkauskaitė, 3 metai
L/D „Žuvėdra“, auklėtoja Vilma Razmienė

Tauras Lukoševičius, 3 metai
L/D „Kregždutė“, auklėtoja Auksė Gibaitė

Orestas Valskis, 4 metai
L/D „Pumpurėlis“, auklėtoja Lijana Račkienė

Augustė Hincė, 3 metai
L/D „Radastėlė“, auklėtoja Rita Ronkaitienė

Amėja Jermolajevaitė (su mama), 3 metai
L/D „Berželis“, auklėtoja Marina Čibotar

Vincentas Vasiliauskas, 4 m.
L/D „Berželis“, auklėtoja Irena Šmitaitė

Gabrielė Stonkutė, 4 m.
L/D „Žiogelis“, auklėtoja Birutė Joneckienė
____________________________________________________________________
I vietos laimėtoja (amžiaus grupė – 5-7 metai)
Liepa Petkevičiūtė, 7 m.
L/D „Želmenėlis“, auklėtoja Zina Povilaitienė

II vietos laimėtoja (amžiaus grupė – 5-7 metai)
Lėja Jansonaitė, 7 m.
L/D „Atžalynas“, auklėtoja Rasa Polikevičiūtė-Kirtiklienė

III vietos laimėtojas (amžiaus grupė – 5-7 metai)
Juras Lelys, 6 m.
Klaipėdos Vitės pagrindinės mokyklos priešmokyklinė grupė, mokytoja Audronė Mališkienė

Paguoda:
Akvilė Gumbakytė, 5 metai
L/D „Klevelis“, auklėtojos – Violeta Kabanova, Inesa Izotova

Valerija Slatvickaja, 5 metai
L/D „Pakalnutė“, auklėtoja Natalija Podolskaja

Kristupas Mažonas, 6 m.
L/D „Vėrinėlis“, auklėtoja Andžela Petrauskienė

Austėja Keršytė, 5 m.
L/D „Klevelis“, auklėtojos – Violeta Kabanova, Inesa Izotova

Augustė Mazeliauskaitė
L/D „Berželis“, auklėtoja Simona Jokubaitienė

Ugnius Šimkus, 7 m.
L/D „Eglutė“, auklėtoja Gražina Baronienė

Gabrielius Gricius, 6 m.
L/D „Klevelis“, auklėtoja Birutė Diržininkienė

Antanas Locaitis, 5 m.
L/D „Inkarėlis“, auklėtoja Renata Viržintienė

Paulina Taurinskaitė, 5 m.
Skuodo rajono Ylakių vaikų-lopšelis darželis, auklėtoja Vaida Narkienė

Lėja Vydraitė, 5 m.
L/D „Šaltinėlis“, auklėtoja Laimutė Safronova

Gintarė Jokševičiūtė
L/D „Aitvarėlis“, auklėtoja Regina Kupetienė
Aidenas Valavičius, 6 m.
L/D „Dobiliukas“, auklėtoja Lina Pluščiauskienė

Taja Maidiuk, 7 m.
Alternatyvaus meno studija, Karalienės Luizės jaunimo centras, Mokytoja Ilona Stančikienė

Gabija Petkutė, 7 m.
L/D „Eglutė“, auklėtoja Gražina Baronienė

Laura Dudėnaitė, 6 m.
L/D „Linelis“, auklėtojos – Danguolė Milkevičienė ir Laima Rimkienė

Dovydas Domeikis, 5 m.
L/D „Versmė“, auklėtoja Loreta Zakarienė

Saulė Jokubaitytė, 6 m.
L/D „Giliukas“, auklėtoja Ineta Mačiulaitienė

Gintaras Jonaitis, 6 m.
L/D „Volungėlė“, auklėtoja Vida Nausėdienė

Ermandas Gelgota, 6 m.
L/D „Atžalynas“, auklėtoja Erika Štabokė

Benas Ramanauskas
L/D “Boružėlė”, auklėtoja Regina Chochulia

Sofija Pocevičiūtė, 6 m.
Klaipėdos licėjus, mokytoja Ilona Stančikienė
Nojus Montvydas, 5 m.
L/D „Nykštukas“, auklėtoja Rita Beržinienė

Izabelė Veiverytė, 6 m.
„Varpelio“ mokykla-darželis, auklėtoja Svetlana Kapočienė

Timur Vial, 6 m.
L/D „Švyturėlis“, auklėtoja Jelena Savičeva

Viktorija OFTAITĖ, 6 m.
L/D „Klevelis“, auklėtoja Birutė Diržininkienė

Agota Gudelytė, 5 m.
L/D „Pušaitė“, auklėtoja Laima Lygnugarienė

Augustė Jonėnaitė, 6 m.
L/D „Rūta“, auklėtoja Irena Budrikienė

Kamilė Rupainytė
Armandas Rupainis
L/D „Žuvėdra”
____________________________________________________________________
I vietos laimėtoja (amžiaus grupė – 1-2 klasė)
Simona Aleknavičiūtė, 2 kl.
Tauralaukio progimnazija, mokytoja Raimonda Zaicienė

II vietos laimėtoja (amžiaus grupė – 1-2 klasė)
Adrija Virbalė, 8 m.
„UNIVERSA VIA“ Tarptautinė mokykla, mokytoja Renata Sondaitė

III vietos laimėtoja (amžiaus grupė – 1-2 klasė)
Liepa Dambrauskaitė, 1 klasė
Liudviko Stulpino progimnazija, mokytoja Daiva Januškevičiūtė

Paguoda:
Už originalią atlikimo techniką
Maksim Garbuzov, 1 klasė
Maksimo Gorkio progimnazija, mokytoja Liudmila Aksenova

Paguodos prizas
Austėja Urbonaitė, 1 kl.
M. Mažvydo progimnazija, mokytoja Lina Norkienė

Vilius Vainutis, 8 m.
Klaipėdos vaikų laisvalaikio centro klubas „Žuvėdra“, mokytoja Jelena Michno

Anastasija Lopatnikova, 2 B klasė
Santarvės progimnazija, mokytoja Svetlana Kuznecova

Viltė Čėsnaitė, 1 klasė
Smeltės progimnazija, mokytoja Rasa Pundzienė

Egita Jokužytė, 1 klasė
Versmės progimnazija, mokytoja Jolanta Rupeikienė

Unė Vieliūtė, 2 klasė
Klaipėdos moksleivių saviraiškos centras, mokytoja Vida Daukšienė

Nojus Šatkauskas, 2 klasė
Pr. Mašioto progimnazija, mokytoja Danutė Trakumienė

Saulė Preibytė, 2 klasė
Verdenės progimnazija, mokytoja Danutė Valužienė

Darja Bilyk, 1 klasė
Gabijos progimnazija, mokytoja Zoja Stravinskienė

Stela Zubel, 2 klasė
Maksimo Gorkio progimnazija, mokytoja Lidija Kaupienė

Ringaudas Pralgauskas, 1 klasė
Litorinos mokykla, mokytoja Erlanda Rimšienė

Skaistė Valančiūtė, 2 klasė
„Saulėtekio“ progimnazija, mokytoja Birutė Trauktienė
____________________________________________________________________
I vietos laimėtoja (amžiaus grupė – 3-4 kl.)
Metilė Teresiūtė, 9 m.
„UNIVERSA VIA“ Tarptautinė mokykla, mokytoja Renata Sondaitė

II vietos laimėtoja (amžiaus grupė – 3-4 kl.)
Ugnė Rojūtė, 3 kl.
Liudviko Stulpino progimnazija, mokytoja Virginija Leišienė

III vietos laimėtoja (amžiaus grupė – 3-4 kl.)
Aistė Dargytė, 10 m.
„UNIVERSA VIA“ Tarptautinė mokykla, mokytoja Renata Sondaitė

Paguoda:
Kornelija Stebulaitytė, 8 m.
„UNIVERSA VIA“ Tarptautinė mokykla, mokytoja Renata Sondaitė

Laurynas Lindžius, 4 kl.
Katyčių pagrindinė mokykla, Šilutės rajonas, mokytoja Virginija Gečaitė

Guoda Vendelytė, 4 kl.
Katyčių pagrindinė mokykla, Šilutės rajonas, mokytoja Virginija Gečaitė

Domantas Gruzdovas, 1 kl.
Katyčių pagrindinė mokykla, Šilutės rajonas, mokytoja Viliutė Vindžigelskienė

Gabrielius Kislinkas, 3 kl.
Katyčių pagrindinė mokykla, Šilutės rajonas, mokytoja Viliutė Vindžigelskienė

Milena Geralavičiūtė, 4 klasė
Gedminų progimnazija, mokytoja Vilma Gaidjurgienė
____________________________________________________________________
I vietos laimėtoja (amžiaus grupė – 5-6 kl.)
Vilgailė Mališkaitė, 5 kl.
Gedminų progimnazija, mokytoja Loreta Grigaitytė

II vietos laimėtojas (amžiaus grupė – 5-6 kl.)
Leonardas Kulikauskas, 5 kl.
Vydūno gimnazija, mokytoja Kristina Mickevičienė

III vietos laimėtoja (amžiaus grupė – 5-6 kl.)
Jogailė Andrulytė, 5 kl.
Vitės pagrindinė mokykla, mokytoja Saulė Stakienė

Paguoda:
Gabija Gražulevičiūtė, 5 kl.
Vydūno gimnazija, mokytoja Kristina Mickevičienė
____________________________________________________________________
I vietos laimėtoja (amžiaus grupė – 7-8 kl.)
Sofija Sapegaitė, 7 kl.
„Gabijos“ progimnazija, mokytoja Valerija Novikova

II vietos laimėtoja (amžiaus grupė – 7-8 kl.)
Viltė Astrauskaitė, 7 kl.
Vitės pagrindinė mokykla, mokytoja Saulė Stakienė

III vietos laimėtoja (amžiaus grupė – 7-8 kl.)
Emilija Paleckytė, 7 kl.
Vitės pagrindinė mokykla, mokytoja Saulė Stakienė

Paguoda:
Ernecta Jagminaitė, 13 m.
Tauralaukio progimnazija, mokytoja Aurelija Mačerinskienė

Patricija Daugėlaitė, 7 klasė
S. Dacho progimnazija, mokytoja Virginija Damijonaitienė

Austėja Navickaitė, 7 klasė
S. Dacho progimnazija, mokytoja Virginija Damijonaitienė

Modesta Dombrauskaitė, 8 klasė
S. Dacho progimnazija, mokytoja Virginija Damijonaitienė
____________________________________________________________________
I vietos laimėtoja (amžiaus grupė – 9-10 kl.)
Brigita Visialgaitė, 2 gimnazijos klasė
Vėtrungės gimnazija, mokytoja Asta Petrutienė

II vietos laimėtoja (amžiaus grupė – 9-10 kl.)
Sabina Kravčeninaitė, 2 gimnazijos klasė
Vėtrungės gimnazija, mokytoja Asta Petrutienė
____________________________________________________________________
I vietos laimėtoja (amžiaus grupė – 11-12 kl.)
Emilija Grušaitė, 12 kl.
Žemynos gimnazija, mokytoja Agnė Gedaminskienė

II vietos laimėtoja (amžiaus grupė – 11-12 kl.)
Lėja Lyvens, 3 gimnazijos klasė
Vėtrungės gimnazija, mokytoja Asta Petrutienė

Paguoda:
Erika Žukauskaitė, 3 gimnazijos klasė
Vėtrungės gimnazija, mokytoja Asta Petrutienė

Paulina Kontrimaitė, 3 gimnazijos klasė
„Varpo” gimnazija, mokytoja Sandrija Donskienė

Ilma Jurdonaitė, 3 gimnazijos klasė
„Varpo” gimnazija, mokytoja Sandrija Donskienė
____________________________________________________________________
PROFESIONALŲ LYGA

I vietos laimėtoja (Jaunesniųjų amžiaus grupė 6-7 m.)
Liepa Sarulytė, 7 m.
Dailės studija „Varsa“, Klaipėdos Karalienės Luizės jaunimo centras, mokytoja Loreta Laurinavičienė

II vietos laimėtoja (Jaunesniųjų amžiaus grupė 6-7 m.)
Karina Tinkovaitė, 7 m.
Dailės studija „Varsa“, Klaipėdos Karalienės Luizės jaunimo centras, mokytoja Loreta Laurinavičienė

III vietos laimėtoja (Jaunesniųjų amžiaus grupė 6-7 m.)
Liepa Astrauskaitė, 7 m.
Dailės studija „Varsa“, Klaipėdos Karalienės Luizės jaunimo centras, mokytoja Loreta Laurinavičienė

Paguoda:
Smiltė Obolevičiūtė, 6 m.
Klaipėdos Karalienės Luizės jaunimo centras, Akvarelės studija, mokytoja Virginija Urbonavičienė

Rūta Lizdenytė, 7 m.
Klaipėdos Karalienės Luizės jaunimo centras, Fitodizaino būrelis, mokytoja Virginija Urbonavičienė

Saulė Girdvainytė, 7 m.
Dailės studija „Varsa“, Klaipėdos Karalienės Luizės jaunimo centras, mokytoja Loreta Laurinavičienė

Už tautiškumą
Patricija Rukaitytė, 5 m.
Klaipėdos Karalienės Luizės jaunimo centras, Dizaino studija „Kukutis“, mokytoja Renata Sondaitė

Nerija Damulevičiūtė, 7 m.
Klaipėdos Karalienės Luizės jaunimo centras, Dizaino studija „Kukutis“, mokytoja Renata Sondaitė
____________________________________________________________________
I vietos laimėtoja (Jaunesniųjų amžiaus grupė 8-11 m.)
Adelė Turskytė, 10 m.
Dailės studija „Varsa“, Klaipėdos Karalienės Luizės jaunimo centras, mokytoja Loreta Laurinavičienė

II vietos laimėtoja (Jaunesniųjų amžiaus grupė 8-11 m.)
Aistė Lidžiūtė, 9 m.
Dailės studija „Varsa“, Klaipėdos Karalienės Luizės jaunimo centras, mokytoja Loreta Laurinavičienė

III vietos laimėtoja (Jaunesniųjų amžiaus grupė 8-11 m.)
Liucija Čėsnaitė, 8 m.
Klaipėdos Karalienės Luizės jaunimo centras, Fitodizaino būrelis, mokytoja Virginija Urbonavičienė

Paguoda:

Amelija Balčiūnaitė, 9 m.
Klaipėdos Karalienės Luizės jaunimo centras, Akvarelės studija, mokytoja Virginija Urbonavičienė

Ieva Viktorija Melkonjan, 8 m.
Dailės studija „Varsa“, Klaipėdos Karalienės Luizės jaunimo centras, mokytoja Loreta Laurinavičienė

Aušrinė Ilgauskaitė, 8 m.
Dailės studija „Varsa“, Klaipėdos Karalienės Luizės jaunimo centras, mokytoja Loreta Laurinavičienė

Ilzė Liškauskaitė, 11 m.
Dailės studija „Varsa“, Klaipėdos Karalienės Luizės jaunimo centras, mokytoja Loreta Laurinavičienė

Meda Bertulytė, 11 m.
Dailės studija „Varsa“, Klaipėdos Karalienės Luizės jaunimo centras, Mokytoja Loreta Laurinavičienė

Lėja Mickutė, 12 m.
Adomo Brako dailės mokykla, mokytojaInga Šmitienė

Už tautiškumą
Emilija Mockutė, 8 m.
Klaipėdos Karalienės Luizės jaunimo centras, Dizaino studija „Kukutis“, mokytoja Renata Sondaitė

Ieva Genytė, 8 m.
Klaipėdos Karalienės Luizės jaunimo centras, Dizaino studija „Kukutis“, mokytoja Renata Sondaitė
____________________________________________________________________
I vietos laimėtoja (vyresniųjų amžiaus grupė)
Auksė Mockutė, 13 m.
Adomo Brako dailės mokykla, mokytoja Inga Šmitienė

II vietos laimėtoja (vyresniųjų amžiaus grupė)
Roberta Pauliūtė, 13 m.
Dailės studija „Varsa“, Klaipėdos Karalienės Luizės jaunimo centras, mokytoja Loreta Laurinavičienė

III vietos laimėtoja (vyresniųjų amžiaus grupė)
Rugilė Prižgintaitė, 13 m.
Dailės studija „Varsa“, Klaipėdos Karalienės Luizės jaunimo centras, mokytoja Loreta Laurinavičienė

Paguoda:
Beatričė Domarkaitė, 16 m.
Adomo Brako dailės mokykla, mokytoja Inga Šmitienė

 

Close