Opozicijai išėjus iš salės, socialdemokratai įspėja valdančiuosius: gana tyčiotis

Opozicijai išėjus iš salės, socialdemokratai įspėja valdančiuosius: gana tyčiotis

Socialdemokratų Seimo frakcija šiandien prisijungė prie kitų opozicinių frakcijų ir išėjo iš posėdžių salės, protestuodami prieš valdančiųjų veiksmus, kuriais šie „nori paauklėti opoziciją“.

Nepasitenkinimas kilo valdantiesiems trečiadienį sušaukus nenumatytą Seimo posėdį. Seimo opoziciją taip pat užgavo valdančiųjų sprendimas nenumatyti opozicijos atstovams galimybės pirmininkauti posėdžiams po to, kai opozicija užsiminė apie protesto akciją.

„Opozicinės frakcijos rinksis Seimo Kovo 11-osios Akto salėje ir dirbs pagal savo darbotvarkę. Norime parodyti valdantiesiems, kad jų manipuliacijos darbotvarke ir kitos intrigos, kuriomis siekiama „pastatyti į vietą“ opoziciją, niekur neveda, tiksliau, veda į Seimo veiklos žlugdymą“, – sako socialdemokratų Seimo frakcijos seniūnas Gintautas Paluckas.

„Nebe pirmą kartą valdantieji konservatoriai ir liberalai manipuliuoja darbotvarke, kai opozicija inicijuoja svarstymus dėl nepasitikėjimo ministrais arba siūlo balsuoti dėl nevykusių Vyriausybės reformų. Valdantieji griebiasi bjauriausių triukų, kad tik išvengtų klausimų, kurie labiausiai rūpi Lietuvos žmonėms: kainų, atlyginimų, mokesčių. Šį kartą tik išeisime iš salės, bet jeigu šis pasityčiojimas tęsis, svarstytinos ir kitokios protesto formos“, – įspėja G. Paluckas.

Susiję straipsniai

Close