Naujasis socialdemokratų Seimo frakcijos seniūnas - Gintautas Paluckas

Naujasis socialdemokratų Seimo frakcijos seniūnas – Gintautas Paluckas

Seimo Lietuvos socialdemokratų partijos frakcija, užtikrindama demokratišką rotaciją, tradiciškai kas metus perrenka frakcijos seniūną. Šį kartą frakcijos vairas patikėtas Gintautui Paluckui.

„Esame vienintelė kairioji politinė jėga Lietuvoje ir frakcija Seime. Nebuvome ir nebūsime mechaninė opozicija: mes kovojame už šalies socialinę pažangą, todėl nuosekliai teikiame ir palaikome visus pasiūlymus, kurie tokią pažangą spartina – ir oponuojame visokiems bandymams tą pažangą stabdyti“, – sako naujai išrinktas frakcijos seniūnas G. Paluckas.

„Audringi metai šios kadencijos Seime mums leido įsitikinti, kad buvome teisūs neidami obuoliauti su kitomis opozicinėmis frakcijomis. Mūsų politinė tapatybė – unikali, labai svarbu, kad socialdemokratijos siekiai būtų aiškiai ir garsiai išsakomi bei atstovaujami Parlamente.

Tik būdami nepriklausomi galime užsitikrinti, kad socialdemokratinėmis vertybėmis nebus manipuliuojama populistiniais sumetimais. Mūsų darbotvarkėje ir toliau dominuos darbuotojų teisių, turtinės nelygybės, viešųjų paslaugų prieinamumo temos“, – pabrėžia kadenciją baigęs frakcijos seniūnas Algirdas Sysas.

Naujasis seniūnas G. Paluckas pradeda eiti pareigas šiandien, lapkričio 9 d. Jo pavaduotojais tapo Orinta Leiputė ir Eugenijus Sabutis.

Susiję straipsniai

Close