LSDP sveikina Vokietijos socialdemokratus su pergale rinkimuose

LSDP sveikina Vokietijos socialdemokratus su pergale rinkimuose

Lietuvos socialdemokratai sveikina Vokietijos socialdemokratų partiją su pergale rinkimuose ir linki sėkmės formuojant valdančiąją koaliciją.

„Po 16-os metų konservatorių valdžios atėjo metas socialdemokratui stoti už valstybės vairo. Esu įsitikinusi, jog puikiai dirbsite išlaikydami Vokietiją ekonomiškai, politiškai bei socialiai stiprią ir žmonės, o ne korporacijos, pajus didžiąją augimo naudą“, - rašoma sveikinime, kurį pasirašo Socialdemokratų partijos pirmininkė Vilija Blinkevičiūtė.

Kreipimesi teigiama, jog ši socialdemokratų pergalė parodo, kad kairioji politika, kitaip nei buvo teigiama prieš kelerius metus, yra aktuali ir svarbi žmonėms, ypatingai susiduriant su tokiais iššūkiais, kaip klimato kaita, skaitmenizacija, viešoji sveikata (Covid-19) ir panašiai.

„Kai kas sako, jog auksinis Vokietijos amžius jau praeityje. Nepritariu šiam požiūriui. Mes esame įsitikinę, jog jūsų šalis ir toliau tobulės bei rodys gerą pavyzdį kitoms Europos Sąjungos narėms ir valstybėms už jos ribų. Paprasčiausiai nėra kito kelio, ypač turint tokią stiprią Europos socialistų partijos šeimą šalia.

Nekantraudama laukiu bendro darbo pradžios tiek dvišaliame, tiek europiniame lygmenyse. Mūsų rankose - istorinė galimybė įgyvendinti pokyčius Europoje. Neiššvaistykime jos ir parodykime, jog socialdemokratai yra atsakingi, gebantys ir geriausiai suprantantys žmonių lūkesčius. Pademonstruokime, jog mes žinome, kaip įveikti iššūkius ir išsaugokime šią planetą ateities kartoms“, - teigiama rašte.

Negalutiniais duomenimis Vokietijos socialdemokratų partija pirmauja surinkusi 25.7% balsų, nedaug nuo jos atsilieka Krikščionių demokratų sąjungos ir Krikščionių socialinės sąjungos blokas su 24.1% balsų. Trečioje vietoje - Žaliųjų partija (14.8%), ketvirtoje - liberalai (11.5%).

Visas sveikinimo tekstas - ČIA.

Susiję straipsniai

Close