LSDMS kviečia jungtis prie akcijos „Saugokime gamtą kartu!“

LSDMS kviečia jungtis prie akcijos „Saugokime gamtą kartu!“

Kasmet kovo 20 d. minima Pasaulinė Žemės diena – astronominis pavasaris. Pasaulinė Žemės diena – viena svarbiausių aplinkosauginių švenčių. Lietuvai atgavus nepriklausomybę, Žemės dienos iniciatorius Johnas McConnellis kreipėsi į mūsų tautą, ragindamas taip pat tapti Žemės globėja, o pavasario lygiadienį, kuris skirtingose planetos vietose yra kovo 20–21 d., minėti kaip Pasaulinę Žemės dieną. Atsiliepiant į šį kreipimąsi, 1992 m. Žemės diena oficialiai įteisinta ir Lietuvoje.

Lietuvos socialdemokračių moterų sąjunga kviečia visus klubus (skyrius), organizacijas jungtis prie akcijos „Saugokime gamtą kartu!" nuo sausio 20 dienos iki kovo 20 dienos.

„Šią temą pasirinkome siekiant paraginti daugiau dėmesio skirti natūraliems procesams, naujoms ekologiškoms technologijoms ir novatoriškam mąstymui. Kviečiame visus klubus aktyviai organizuoti Žemės dienos renginius, parodas, diskusijas, akcijas, susitikimus su gyventojais, rengti bendrus projektus su įmonėmis, žygius ar mokymus ekologijos temomis, kuriomis paskatinsite savo miesto ar miestelio gyventojus dar labiau saugoti tai, kas visiems mums svarbiausia: švarų orą, vandenį, dirvožemį, gyvąją gamtą. Kiekvieno mūsų maži darbai – vandens, popieriaus, elektros, šilumos taupymas, naujų ekologiškų technologijų naudojimas – gali padėti tausoti nuolat senkančius žemės išteklius ir prisidėti prie planetos išsaugojimo.

Mielos klubų pirmininkės prašome šią informaciją išplatinti savo klubo narėms, o kvietimus į renginius, video reportažus, nuotraukas, renginių, susitikimų ir t.t. aprašymus, straipsnius prašome siųsti el. paštu aurelija.lankeliene@gmail.com nuo sausio 20 dienos iki kovo 20 dienos“, - akcijos organizatorės.

Close