Linas Jonauskas kreipėsi į Vilniaus miesto merą dėl tvarkant gatves paliekamų neužlygintų asfalto išpjovų

Linas Jonauskas kreipėsi į Vilniaus miesto merą dėl tvarkant gatves paliekamų neužlygintų asfalto išpjovų

Lietuvos socialdemokratų frakcijos Seime narys Linas Jonauskas kreipėsi į Vilniaus miesto merą Remigijų Šimašių dėl tvarkant Vilniaus miesto gatves paliekamų neužlygintų asfalto išpjovų.
Linas Jonauskas teigia, kad tokia kelių tvarkymo praktika kelia vairuotojams ne tik nepatogumus, bet ir avarines situacijas.

„Vilniaus miesto gatvės tvarkomos neatsakingai. Dažnai pasitaiko atvejų, kai, atliekant kelių remonto darbus, gatvėse paliekamos asfalto išpjovos, kurios kelia vairuotojams nepatogumą, gadina jų automobilius ir sukelia avarines situacijas, kurios gali tapti nelaimės kelyje priežastimi“, – sako L. Jonauskas.

Seimo narys mano, kad, atliekant kelių remonto darbus, asfalto išpjovos turi būti sutvarkomos tą pačią dieną.

„Vilnius yra judrus ir itin automobilizuotas miestas, todėl nesaugi kelių tvarkymo praktika, kai asfalte išpjautos duobės neišasfaltuotos paliekamos parai, kelioms dienoms ar net visam savaitgaliui, turėtų pasibaigti. Vienareikšmiškai visos padarytos asfalto išpjovos dėl vairuotojų saugumo turi būti užtaisytos kuo greičiau, dar tą pačią dieną. Kelių remontas turi būti atliekamas taip, kad kuo mažiau trikdytų miesto gyventojus ir sostinės svečius“, – teigia L. Jonauskas.

Savo kreipimesi į Remigijų Šimašių Seimo narys Linas Jonauskas prašo, kad sostinės meras imtųsi priemonių, kad kelių remonto darbai Vilniaus mieste būtų organizuojami taip, kad suformuotos asfalto išpjovos būtų užlyginamos tą pačią dieną, kai jos padarytos.

Susiję straipsniai

Close