Klaipėdos meras V. Grubliauskas prisijungė prie socialdemokratų, dalyvaus savivaldos rinkimuose

Klaipėdos meras V. Grubliauskas prisijungė prie socialdemokratų, dalyvaus savivaldos rinkimuose

Klaipėdos miesto meras Vytautas Grubliauskas prisijungė prie Lietuvos socialdemokratų partijos (LSDP). Ketvirtadienį posėdžiavęs LSDP Klaipėdos skyriaus prezidiumas priėmė V. Grubliauską į partijos narius ir skyriaus tarybos posėdyje, kuris vyks antradienį, siūlys jį tvirtinti LSDP kandidatu į Klaipėdos miesto merus.

„Į 2019 metų rinkimus ėjau su veiksmų programa „Klaipėda, kuria didžiuojamės“. Galiu ir esu pasirengęs ją tęsti. Kas mane pažįsta, žino, kad pusiaukelėje nesustoju. Prisijungiau prie stiprios socialdemokratų komandos, kurios veikla ir programa taip pat pirmiausia akcentuoja investicijas į žmones – didžiausią miesto turtą“, – sako V. Grubliauskas.

„Visi žinome, kad V. Grubliauskas turi patirties, energijos ir idėjų, kaip toliau kurti Klaipėdą, kurioje būtų gera gyventi visiems. Diskutavome ir sutarėme: apjungę jėgas galime nuveikti daugiau. Dirbsime ranka rankon“, – komentuoja Romaldas Sakalauskas, kurį anksčiau LSDP buvo nominavusi kandidatu į miesto merus.

Socialdemokratų lyderė Vilija Blinkevičiūtė sveikina V. Grubliausko apsisprendimą įstoti į Klaipėdos socialdemokratų skyrių.

„Džiaugiuosi, kad prie mūsų jungiasi didžiulį klaipėdiečių pasitikėjimą turintis V. Grubliauskas. Jis gyventojams puikiai pažįstamas, myli Klaipėdą ir keičia ją į gera. Esu tikra: darbų tęstinumas visose srityse yra būtinas, kad miestas gražėtų ir klestėtų. Didžiausią dėmesį mes, socialdemokratai, skirsime Klaipėdos žmonėms, nes miestai sėkmingi tiek, kiek sukuria galimybių gyventojams“, – vertina ji.

Pasak LSDP Klaipėdos miesto skyriaus pirmininko Mindaugo Prialgausko, V. Grubliausko kandidatūra sustiprins LSDP kandidatų į miesto tarybą sąrašą. Jis pažymi, kad visas LSDP kandidatų į tarybą sąrašas bus pristatytas skyriaus tarybos posėdyje antradienį.

Buvęs parlamentaras V. Grubliauskas Klaipėdai vadovauja nuo 2011 metų.
Socialdemokratų yra didžiausia partija Lietuvoje, vienijanti beveik 15 tūkst. narių, LSDP merai vadovauja 15-kai savivaldybių.

Savivaldos rinkimai Lietuvoje vyks kitų metų kovo 5 dieną.

Susiję straipsniai

Close