Kalėdinės staigmenos tęsiasi – džiaugsis ir siela, ir kūnas

Kalėdinės staigmenos tęsiasi – džiaugsis ir siela, ir kūnas

Naujomis ir Jonavos rajono skaitytojų labai laukiamomis knygomis pasipildys rajono Viešosios bibliotekos lentynos. „Prisidėdami prie akcijos „Knygų kalėdos“, bibliotekai nupirkome ir dovanojome knygų,“ – sakė LSDP Jonavos skyriaus pirmininkas Mindaugas Sinkevičius, - „išrinkti nebuvo sunku, nes akcijos internetinėje svetainėje įstaiga buvo pateikusi norimų knygų sąrašą. Tikiuosi, skaitytojai mėgausis naujais kūriniais“. Tai – ne pirmas kartas, kuomet lentynos papildomos naujomis knygomis: „kasmet knygų dovanojame vienai ar kitai rajono bibliotekai. Patys esame įkūrę lauko bibliotekėles, jos taip pat nuolat papildomos naujais leidiniais“, – priminė M. Sinkevičius.

Ne vienu glėbiu saldumynų papildytas ir Ruklos Carito aruodas. Carito vadovės Virginijos, savanorių bei klebono kun. Arnoldo Valkausko jėgomis čia kasdien vykdoma kilni veikla – neturtingųjų maitinimas. Šv. Kalėdų laike jie galės pasidžiaugti saldžiomis staigmenomis.

Nepamiršti ir garbingo amžiaus jonaviečiai, jau perkopę 95-erių metų slenkstį. Juos su staigmenomis ir šiltais linkėjimais aplankė Jonavos moterų socialdemokračių klubas. Dalis staigmenų padovanotos ir Jonavos globos namams. „Šv. Kalėdos – ne tik dovanų, bet ir dėmesio artimui metas! O dėmesio niekuomet nebus per daug“, – sakė Marija Širvelienė, moterų klubo pirmininkė, skatindama švenčių laukime nepamiršti ir šalia gyvenančių vienišų žmonių. „Kiekvienas iš mūsų galime aplankyti kaimynystėje gyvenantį vienišą žmogų. Jei būtume dėmesingesni vieni kitiems, kiek daug gerų emocijų patirtume, o rūpesčiai atrodytų mažesni“, – sakė M. Širvelienė.

Sinkevičius sako, kad gerų darbų, kad ir labai nedidelių, trūksta: „kiekvienas iš mūsų galime padaryti kažką mažo, bet prasmingo. Ir ne tik šventiniu laikotarpiu. Todėl noriu palinkėti visiems rasti laiko ir noro atsigręžti į šalia mus esančius žmones, pasidalinti tuo, ką turime. Tai daug nekainuoja, bet iš tiesų sukuria mažus stebuklus“.

Close