Kad Kalėdos ateitų visiems

Kad Kalėdos ateitų visiems

Tokią užduotį turėdami Kauno rajono socialdemokratai startavo kasmetinėje kalėdinėje akcijoje „Šilumos ir ramybės visiems!“.

Ar reikėjo daug?

Nedaug. Kad prisijungtų kuo daugiau bičiulių ir šiek tiek pastangų bei laiko.

Ar sudėtinga?

Kai gyveni ne tik sau, bet žinai ir kaimynų bei aplinkinių rūpesčius, pakviesti Kalėdas į jų namus – nesunku.

Kas nuveikta?

Aplankytos daugiavaikės krašto šeimos, našlaičiai, vieniši ir senyvo amžiaus žmonės, sergantys bei turintys negalią. Garliavoje skirta popietė senjorų globos namų gyventojams, visą gruodžio mėnesį ikimokyklinio amžiaus vaikams organizuota parama drabužėliais. Prisidėta rengiant šventines vakarones bendruomenėse, organizuojant šventes mažiesiems rajono gyventojams.

Kas dovanota?

Dovanotos eglutės, saldžios dovanėlės mažiesiems. Sunkiausiai besiverčiančioms šeimoms ar asmenims – tai, ko jie konkrečiai prašė – indai, buitinės prekės ir reikmenys, patalynė, maistas. Nemuno krašto globos namų vaikams padovanota garso kolonėlė, Voškonių vaikų dienos centrui „Sparnai“ – kompiuteris. Vilkijos Šv. Jurgio parapijos bažnyčią papuošė bičiulės užauginta didžiulė sidabrinė eglė. Vienuolikai gabių Kauno rajono moksleivių Raudondvario pilyje išdalytos A. Makūnienės labdaros ir paramos fondo kalėdinės stipendijos. Visiems sutiktiems – nuoširdūs palinkėjimai ir saldainiai.

Kas dalyvavo?

LR Seimo narė R. Popovienė, skyriaus pirmininkas su bičiuliais savivaldybės tarybos nariais, bičiuliai iniciatoriai iš 23 skyriaus grupių, skyriaus jaunimo filialo komanda, labdaros ir paramos fondo direktorė A. Makūnienė su savanorėmis.

Ar vertėjo?

Viską atpirko nuoširdus džiaugsmas sulaukus dėmesio, žmonių padėkojimas už apsilankymą ir dovanas. Neįkainojamais tapo dailiai užrašyti močiutės palinkėjimai ant savo darbo karpinių. Dažnas kvietė išgerti arbatos ir pabūti ilgėliau. Vieniši ir senoliai netvėrė noru papasakoti apie savo gyvenimą, rodė nuotraukas, dalinosi prisiminimais apie artimuosius. Mažiesiems suteikėme daugiausia džiaugsmo, jie tiesiog kunkuliavo šventine nuotaika ir dalinosi teigiamomis emocijomis.

Finišuota sėkmingai – Kalėdos pasibeldė ir apsilankė daugiau nei pas 600 rajono gyventojus.

Ačiū aktyviems Kauno rajono bičiuliams!

Close