J. Sabatauskas: „J. Narkevičius prarado visuomenės pasitikėjimą“

J. Sabatauskas: „J. Narkevičius prarado visuomenės pasitikėjimą“

Susisiekimo ministras Jaroslavas Narkevičius prarado visuomenės pasitikėjimą, tad tęsti jam darbus būtų sunku, sako Seimo opozicijos lyderis Julius Sabatauskas.

Komentuodamas premjero Sauliaus Skvernelio pareiškimą esą šis nemato teisinių priežasčių, dėl ko J. Narkevičius turėtų trauktis, J. Sabatauskas pabrėžia, kad šiuo atveju kalbama apie pasitikėjimą.

Ministras kol kas turi premjero ir valdančiosios daugumos pasitikėjimą, tačiau, panašu, yra praradęs visuomenės pasitikėjimą, taigi dirbti jam bus labai sunku.

„Politika yra daugiau nei teisėtumas. Dauguma skyrybų su ministrais lig šiol įvyko dėl prarasto pasitikėjimo, o ne dėl teisės aktų pažeidimų. Ministras kol kas turi premjero ir valdančiosios daugumos pasitikėjimą, tačiau, panašu, yra praradęs visuomenės pasitikėjimą, taigi dirbti jam bus labai sunku. Juolab, kuomet Prezidentas taip pat pareiškė, kad ministru pasitikėti nebegali“, – teigia socialdemokratas J. Sabatauskas.

Primename, kad premjeras S. Skvernelis pirmadienį pareiškė, jog susisiekimo ministras J. Narkevičius turi toliau tęsti darbą užimamose pareigose. Premjeras teigė, kad kol kas nemato teisinio pagrindo J. Narkevičiui reiškiamoms pretenzijoms.

Vyriausybės vadovas taip pat patikino, kad galutinį sprendimą priims susitikęs su Prezidentu.

Ketvirtadienį susisiekimo ministrui J. Narkevičiui Prezidentas Gitanas Nausėda išreiškė nepasitikėjimą ir paragino jį trauktis iš pareigų. Šalies vadovo abejones tolesniu J. Narkevičiaus darbu Vyriausybėje lėmė skandalai, į kuriuos per pastarąsias kelias savaites įsivėlė ministras.

Close