J. Sabatauskas: D. Gaižauskas turi paaiškinti, ar nemanipuliavo surinkta informacija

J. Sabatauskas: D. Gaižauskas turi paaiškinti, ar nemanipuliavo surinkta informacija

Seimo Nacionalinio saugumo ir gynybos komitetui (NSGK) vadovaujantis politikas turėtų būti be priekaištų, reaguodamas į LRT Tyrimų skyriaus publikacijas teigia Seimo opozicijos lyderis Julius Sabatauskas.

„Viešai žiniasklaidoje įvardijama informacija leidžia manyti, kad NSGK vadovaujančio „valstiečio“ Dainiaus Gaižausko ankstesnioji veikla Marijampolės apskrities policijoje turi akivaizdžių šantažo, manipuliavimo tarnyboje surinkta informacija požymių“, - sako socialdemokratas J. Sabatauskas

Seimo Nacionalinio saugumo ir gynybos komiteto pirmininko pareigas einantis politikas turėtų būti skaidrus kaip krištolas.

Pasak J. Sabatausko, tokias atsakingas – Seimo Nacionalinio saugumo ir gynybos komiteto pirmininko – pareigas einantis politikas turėtų būti skaidrus kaip krištolas. Tuo tarpu jo reputaciją dabar temdo „praeities šmėklų“ šleifas.

Todėl, opozicijos manymu, D. Gaižauskas turėtų kuo skubiau pasiaiškinti dėl viešai pateiktos informacijos ir savo veiklos: ar nemanipuliavo surinkta informacija.

„Liudininkų teiginiai apie D. Gaižausko darytus įrašus, vykdytas apklausas, kai vienas žmogus poligrafu apklausiamas po penkis kartus, rodo tokio pareigūno siekius manipuliuoti, daryti spaudimą ar šantažą, todėl vieša informacija kelia visuomenei daug abejonių dėl tokio pareigūno, tapusio Seimo nariu, nepriekaištingos reputacijos“, - teigia opozicijos lyderis.

Lietuvos valstiečių ir žaliųjų partijai priklausantis D. Gaižauskas NSGK pirmininku tapo šių metų liepą, kuomet iš „valstiečių“ gretų pasitraukė ligi tol komitetui vadovavęs Vytautas Bakas.

LR Seimo kanceliarijos nuotrauka

Susiję straipsniai

Close