J. Olekas: džiaugiuosi, kad prie mūsų diskusijų prisijungė ir socialdemokratai iš Baltarusijos

J. Olekas: džiaugiuosi, kad prie mūsų diskusijų prisijungė ir socialdemokratai iš Baltarusijos

Vykusiame Europos Parlamento Socialistų ir Demokratų pažangiojo aljanso Šiaurės ir Baltijos šalių europarlamentarų grupės posėdyje, EP nario Juozo Oleko iniciatyva, pirmąkart dalyvavo atstovai iš Baltarusijos socialdemokratinės partijos (BSDP).

Grupės posėdyje BSDP atstovavo Ihar Barysau, Valiantsin Askirka bei Anatol Sidarevich. Susitikime buvo aptarta politinė situacija Baltarusijoje, partijos veikla ir sunkumai bei Europos socialdemokratų perspektyva ir galima parama.

Į grupės posėdį Baltarusijos socialdemokratinės partijos atstovai buvo pakviesti europarlamentaro Juozo Oleko iniciatyva.

"Šiandien Baltarusijos socialdemokratinės partijos atstovams atvėrėme duris į Šiaurės ir Baltijos šalių socialdemokratų grupę. Tai puikus laikas tokiam susitikimui - lygiai prieš 30 metų Baltarusijos socialdemokratinė partija buvo įkurta. Tikiuosi, kad šiandien mes sužinosime daugiau apie padėtį Baltarusijoje, apie BSDP ir socialdemokratiją šalyje. Taip pat tikiuosi sužinoti, kaip mes, Europos Parlamento nariai ir ypač socialdemokratų frakcija, galėtume padėti stiprinti socialdemokratinę mintį Baltarusijoje", - teigė EP narys, socialdemokratas Juozas Olekas

EP Socialistų ir Demokratų frakcijos Šiaurės ir Baltijos šalių grupė aktyviai dirba siekiant suteikti reikalingą politinį palaikymą socialdemokratinės minties plėtrai Baltarusijoje. Taip pat, grupė aktyviai dirba siekdama pasirengti artėjančiai Europos ateities konferencijai, kurioje sieks stiprinti ES sveikatą.

Close