Į socialdemokratų gretas grįžo Nepriklausomybės akto signatarai B. Genzelis ir J. Pangonis

Į socialdemokratų gretas grįžo Nepriklausomybės akto signatarai B. Genzelis ir J. Pangonis

Prie Lietuvos socialdemokratų partijos jungiasi dar 2008 m. dėl nesutarimų su partijos kolegomis iš partijos pasitraukęs profesorius, Nepriklausomybės akto signataras, filosofas Bronislavas Genzelis ir ekonomistas, Nepriklausomybės akto signataras Jonas Pangonis, dėl tuometinių Lietuvos muitinės statuto nuostatų pasitraukęs iš partijos, pradėjus eiti vadovaujamas pareigas Lietuvos muitinėje.

LSDP pirmininkas Gintautas Paluckas sveikino į partiją sugrįžusius bičiulius ir džiaugėsi kolegų sprendimu jungtis prie atsinaujinusios Lietuvos socialdemokratų partijos.

„Labai džiaugiuosi, kad šiuo permainų ir kairiųjų politinių jėgų atsinaujinimo laikotarpiu grįžtate į socialdemokratų šeimą, prie savo šaknų. Pastiprinsite socialdemokratų partiją tiek savo įžvalgomis, tiek didžiule patirtimi“, – sakė Gintautas Paluckas.

Naujai įstojusius senuosius bičiulius sveikino Nepriklausomybės akto signatarai Vytautas Plečkaitis, Kęstutis Rimkus ir Justas Vincas Paleckis, LSDP garbės pirmininkas Aloyzas Sakalas, LSDP garbės nariai Dobilas Kirvelis ir Nikolajus Medvedevas,  dailininkas Antanas Beinaravičius ir kiti bičiuliai.

Kartu su Bronislovu Genzeliu į Lietuvos socialdemokratų partiją įstojo ir signataro žmona, gydytoja Mėnulė Muldarytė-Genzelė.

Close