G. Paluckas tikisi naujojo Prezidento, Seimo bei Vyriausybės bendradarbiavimo

G. Paluckas tikisi naujojo Prezidento, Seimo bei Vyriausybės bendradarbiavimo

Ketvirtadienio rytą atiduodamas savo balsą Europos Parlamento bei antrąjame Prezidento rinkimų ture, Lietuvos socialdemokratų partijos (LSDP) pirmininkas Gintautas Paluckas teigė, jog antrojo turo pasirinkimas nebuvo lengvas, bet jo neatskleidė.

„Mano pasirinkimas tikrai nebuvo lengvas. Abu kandidatai yra centro dešinės, turėjau pasverti argumentus ir ar galiu tikėti kai kurių kandidatų konkrečiais pažadais. Tikiuosi, jog mano pasirinkimas sutaps su Lietuvos pasirinkimu ir išrinktas prezidentas vykdys savo pažadus.

Negaliu atskleisti, už ką aš balsavau, nes mūsų partija yra priimusi sprendimą nepalaikyti nei vieno kandidato ir mano padėtis mane įpareigoja [neatskleisti].“

Paklaustas, ko tikisi iš naujojo prezidento, G. Paluckas pabrėžė Seimo, Vyriausybės bei Prezidento institucijos bendradarbiavimą.

„Pirmiausia tikiuosi, jog laikysis duotų pažadų, išdėstytų tikslų ir programinių principų bei sugebės surasti labai aiškų ir konstruktyvų susitarimą su Seimu, nes tos nuostatos, kurios skambėjo rinkimų kampanijos metu, reikalaus Vyriausybės, Seimo ir Prezidento darbo. Jeigu to nebus, mes matysime prastesnisu rezultatus ir nepatenkintus žmonų lūkesčius,“ - kalbėjo LSDP pirmininkas.

Kalbėdamas apie suaktyvėjusią dviejų kandidatų konfrontaciją pastarosiomis dienomis socialdemokratų lyderis aštrią retoriką vertino kaip siekį mobilizuoti rinkėjus ir teigė, jog po rinkimų visi kaltinimai pasimirš.

„Tai yra natūralu. Paskutinėmis agitacijos dienomis pasipila aibė pareiškimų ir argumentų, siekiant mobilizuoti savo rinkėjus. Bet praėjus rinkimams visos tos audros nurims ir po kelių savaičių net neprisiminsim, kas, dėl ko ir kuom buvo kaltinamas.“

Susiję straipsniai

Close