G. Paluckas: Nepriklausomybės atkūrimas – visų Lietuvos žmonių nuopelnas

G. Paluckas: Nepriklausomybės atkūrimas – visų Lietuvos žmonių nuopelnas

Sveikindamas su Kovo 11-ąją Lietuvos socialdemokratų partijos pirmininkas Gintautas Paluckas pažymi, kad Lietuva per 30 metų pasiekė įspūdingų laimėjimų ir kviečia nepamiršti, kad šalies nepriklausomybė – visų Lietuvos žmonių nuopelnas.

„Per pastaruosius trisdešimt metų mūsų šalis įveikė daugybę sudėtingų iššūkių ir uždavinių. Esame Europos Sąjungos bei NATO nariai. Šiandien dėl to visi jaučiamės saugesni bei labiau užtikrinti ateitimi.

Šalies gyvenimas niekada nestovi vietoje – į pasiektų tikslų vietą stoja nauji iššūkiai, kurie reikalauja susitelkimo, išminties ir gebėjimo bendradarbiauti. Ir šiandien, jeigu kažkas burba ar yra kažkuo nepatenkintas, noriu paklausti – o jeigu nebūtume laisvi? Ar būtumėt labiau patenkinti? Ar tikėtumėte, jog savo jėgomis galite pasiekti tai, ką planuojate?

Labai daug reikšmės mes kartais suteikiame žmonėms-simboliams. Tačiau prisiminkime vieną pagrindinį faktą: per 30 metų Lietuvą sukūrė, ją atkūrė žmonės. Lietuvos žmonės, kurie savo virtuvėse, darbovietėse, garažuose kėlė Lietuvą ir kūrė taip, kaip ją įsivaizdavo.

Todėl šiandien sveikinu visus su Nepriklausomybės atkūrimo 30-mečiu ir kviečiu Lietuvą kurti kartu, nesivaikant stabų, simbolių, vadovaujantis demokratijos, lygybės ir pažangos principais. Su švente visus!”, - sakoma G. Palucko sveikinime.

Susiję straipsniai

Close