G. Paluckas: liekame opozicijoje

G. Paluckas: liekame opozicijoje

Lietuvos socialdemokratų partijos (LSDP) pirmininkas Gintautas Paluckas, pirmadienio ryte naujienų agentūros BNS organizuotoje spaudos konferencijoje komentuodamas rinkimų rezultatus teigė, jog partija 2020-2024 metų kadencijos Seime dirbs opozicijoje.

„Liekame opozicijoje su savo tvirta programa, o frakcija turės galimybę šią programą įgyvendinti opozicijoje. Opozicijoje nesiekiame atskirų postų ar pozicijų. Visų pirma norime kuo labiau susisteminti savo frakcijos veiklą, pasiskirstyti komitetais.

„Ką darys kitos opozicinės frakcijos – sunku pasakyti. Mes esame konstruktyvi opozicija, todėl stengiamės įgyvendinti savo programą ir kiek matome valdančiosios koalicijos ir vyriausybės veikloje tos programos įgyvendinimo, tuos dalykus mes galėsime palaikyti“, – kalbėjo G. Paluckas.

Paklaustas apie partijos veiklą ateityje LSDP pirmininkas pabrėžė, jog prieš trejetą metų pradėtas atsinaujinimas yra gera kryptis, kuria bus sekama ir toliau, nes tikroji socialdemokratija negalima be visiško įsipareigojimo abiems – kultūriniui ir ekonominiui – poliams.

„Kryptis yra teisinga. Dabar esame pereinamajame periode, tačiau tokių epitetų, kaip stambaus kapitalo partija, mums niekas nebelipdo.

Labai tikiuosi, jog kairiosios politikos, kurios visuomenei akivaizdžiai reikia, vedliais bus būtent socialdemokratai, nes mes negalime turėti kairės be ekonominio ir kultūrinio kairumo viename. Todėl socialdemokratai yra vienintelė tikra kairioji partija Lietuvoje“, – teigė politikas.

2020 metų Seimo rinkimuose socialdemokratai laimėjo 13 mandatų (8 daugiamandatėje apygardoje ir 5 – vienmandatėse) ir užėmė 3 vietą.

Susiję straipsniai

Close