Renginiai

17Bir V. Andriukaičio paskaita „Mūsų ateities Europa“

V. Andriukaičio paskaita „Mūsų ateities Europa“

Pasaulis susiduria su daugybe didelių iššūkių: nuo pandemijų iki klimato kaitos, nuo didėjančios ekonominės nelygybės iki skaitmenizacijos problemų. Ką tik išėjusiame leidinyje „Mūsų ateities Europa” (Our European Future) 36 geriausi Europos ekspertai pateikia įžvalgų apie tai, kokia bus Europos ateitis. Pasaulio sveikatos organizacijos specialusis pasiuntinys Europos regionui Vytenis Andriukaitis savo straipsnyje analizuoja, kaip peržiūrėti Europos sąjungos sutartis ir stiprinti europiečių sveikatos apsaugą. Daug dėmesio skiriama COVID-19 pandemijai, kuri sukrėtė Europą ir išryškino sveikatos apsaugos sistemos silpnąsias puses. Vienas iš pasiūlymų – Europos sveikatos sąjungos kūrimas.

Kokia bus Europos ateitis? Ką turime žinoti kiekvienas iš mūsų ir koks gali būti kiekvieno piliečio indėlis? Apie tai Vytenis Andriukaitis kalbės viešoje paskaitoje „Mūsų ateities Europa“.

Birželio 17 d. 11 val. paskaita bus tiesiogiai transliuojama bibliotekos Youtube kanale. Nuoroda: https://youtube.com/user/AMBiblioteka

Detalės

Pradžia
Bir 17, 2021 11:00
Pabaiga
Bir 17, 2021 12:00

Organizatorius

Vieta

Visi renginiai

Close