Renginiai

28Sau Socialdemokratų frakcija susitiks su švietimo ir mokslo ministre J. Šiugždiniene

Socialdemokratų frakcija susitiks su švietimo ir mokslo ministre J. Šiugždiniene

Ugdymo įstaigos nuo pat pandemijos pradžios atsidūrė viešų diskusijų centre.
Kol mokymo procesas vyko kontaktiniu būdu buvo klausiama dėl apsaugos priemonių, o kai pastarasis persikėlė į virtualią erdvę mokymo kokybė bei informacinių technologijų prieinamumas tapo pagrindiniu susidomėjimo subjektu.
Pasikeitus vyriausybėms klausimai išlieka tie patys.
Neaišku, ar šie mokslo metai bus užbaigti nuotoliniu būdu, ar bus grįžtama į klases? Kaip sprendžiamos skaitmeninio turinio rengimo problemos? Kaip bus vykdomi brandos egzaminai?
Susitikimą su ministre inicijavusi Socialdemokratų frakcijos narė prof. habil. dr. Vilija Targamadzė sako, kad šalyje įvestas karantinas tik paryškino švietimo sistemoje egzistuojančius skaudulius.
„Mokytojų, mokinių ir jų tėvų bendruomenės, dėstytojai, vadovai, ikimokyklinio ugdymo įstaigos ir kt. pasigenda aiškumo, kaip toliau bus organizuojamas mokymo/si procesas, kaip sprendžiamos problemos, iškilusios mokantis nuotoliniu būdu. Yra aibė neatsakytų klausimų. Viliamės, kad ministrė įneš aiškumo ir mes galėsime prisidėti prie problemų sprendimo", - teigia Seimo narė prof. habil. dr. V. Targamadzė.
Šiuos klausimus ketvirtadienį užduosime švietimo, mokslo ir sporto ministrei Jurgitai Šiugždinienei.
>>> Susitikimą transliuosime LSDP Facebook paskyroje:

Detalės

Pradžia
Sau 28, 2021 11:30
Pabaiga
Sau 28, 2021 12:30
Renginio tipas

Organizatorius

Vieta

Visi renginiai

Close