Europos Parlamento socialistai ir demokratai išsirinko naują frakcijos pirmininką

Europos Parlamento socialistai ir demokratai išsirinko naują frakcijos pirmininką

Europos Parlamento socialistai ir demokratai išsirinko naują frakcijos pirmininką

Kovo 20 dieną, dėl naujų pareigų Italijos senate pasitraukus Europos Parlamento socialdemokratų frakcijos vadovui Gianni Pittella, buvo išrinktas naujas pirmininkas, vokietis Udo Bullmann. Jis vadovaus antrajai pagal dydį frakcijai Europos Parlamente ir ves ją į Parlamento rinkimus 2019 metų gegužės mėnesį.

Surengtoje spaudos konferencijoje p. U. Bullmann sakė, kad rengiantis Europos Parlamento rinkimams, privaloma sutelkti dėmesį į pagrindines komandinio darbo ir solidarumo stipriąsias puses. Svarbiausia - kovoti su visų rūšių nelygybėmis. t. y. - ekonomine, socialine, teritorine ir lyčių. Jis taip pat pažymėjo, kad S&D frakcija yra įvairiapusė ir vieninga. ,,Aš tvirtai tikiu, kad kartu galime pasiekti esminių pokyčių, kurių taip laukia mūsų visuomenė. Tam reikia atnaujintos socialdemokratijos, įsipareigojusios tvariai plėtoti mūsų visuomenę. Esu įsitikinęs, kad mūsų frakcija gali suteikti ryžtingų impulsų šiam tikslui”- spaudos konferencijoje sakė naujai išrinktas pirmininkas.

1956 metų birželio 6 d. Gysene, Vokietijoje, gimęs Udo Bullmann, sulaukęs 19 metų tapo aktyviu socialdemkratinio Vokietijos jaunimo JUSOS nariu, o vėliau tapo ir pirmininku. Nuo 1999 metų p. U. Bullmann yra Europos Parlamento narys. Gyseno universitete Udo Bullmann įgijo politinių mokslų, sociologijos, viešosios teisės ir ekonomikos išsilavinimą ir yra sociologijos mokslų daktaras.

 

Close