Biržuose išrinkta nauja mero pavaduotoja - Audronė Garšvaitė

Biržuose išrinkta nauja mero pavaduotoja – Audronė Garšvaitė

Ketvirtadienį vykusiame Biržų rajono savivaldybės tarybos posėdyje išrinkta nauja mero pavaduotoja. Ja tapo Biržų socialdemokratų vadovė Audronė Garšvaitė.

Prisistatydama A. Garšvaitė išskyrė švietimo, sveikatos bei socialinės apsaugos, turizmo ir kultūros kaip savo darbo sritis tuo atveju, jei bus patvirtinta mero pavaduotoja.

„Su meru aptarėme mano, kaip pavaduotojos, veiklos sritis. Tai švietimo įstaigų veiklos priežiūra, vaiko ir jaunimo teisių apsauga bei užimtumas, sveikatos bei socialinė apsauga, gyventojų bendrosios kultūros bei etnokultūros puoselėjimas, turizmo vystymas“, - kalbėjo A. Garšvaitė.

Naujoji mero pavaduotoja taip pat išreiškė palaikymą kitoms savivaldybės taryboje gimusioms iniciatyvoms dėl didesnio visuomenės įtraukimo į savivaldos veiklą.

„Pritariu valdančiosios daugumos principui stiprinti politinės ir vykdomosios valdžios lyderystę, skatinti visų tarybos narių aktyvumą, dialogą su visuomenę. Manau, kad yra geras pasiūlymas telkti visuomenines konsultantų komandas. tai, ko gero, padėtų geriau įsiklausyti į savivaldybės gyventojų nuomonę, įžvelgti problemas ir priimti sprendimus. Pagrindinė užduotis - telkti tarybos narius, administraciją, biudžetines ir viešąsias įstaigas bendrai veiklai vykdyti“, - teigė Biržų socialdemokratų pirmininkė.

A. Garšvaitė 1979 metais baigė tuometinį Vilniaus pedagoginį institutą (dab. Vytauto Didžiojo Universiteto Švietimo akademija), dirba Biržų Saulės gimnazijoje istorijos ir pilietiškumo pagrindų mokytoja, nuo 2007 metų yra Biržų rajono savivaldybės tarybos narė.

Susiję straipsniai

Close