Beglobiams gyvūnams – kalėdinė staigmena

Beglobiams gyvūnams – kalėdinė staigmena

Kas sakė, kad švenčia tik žmonės? Artėjančių Šv. Kalėdų labai laukia ir beglobiai gyvūnai. Gyvendami tarp prieglaudos sienų, jie itin ilgisi žmogiško dėmesio ir šilumos. Bent trumpam pradžiuginti keturkojų VšĮ „Penkta koja“ Jonavos skyriaus gyventojų praėjusią savaitę užsuko būrys socialdemokratinio jaunimo bei LSDP Jonavos skyriaus atstovų.

„Liūdna, kad gyvūnų be šeimininkų vis dar yra tikrai daug,“ – sakė prieglaudoje apsilankęs Mindaugas Sinkevičius, LSDP Jonavos skyriaus pirmininkas. „Visa laimė, kad yra savanorių, kurie rūpinasi keturkojais ir bando jiems rasti naujus, šiltus namus bei atsakingus šeimininkus“.

Kol būsimi šeimininkai (kada nors, bet, tikėkimės, greitai) atvyks ir pakvies į savo namus, prieglaudos gyventojams reikia augti ir stiprėti. Jiems labai reikia pilnaverčio maistelio, kraiko, švaros priemonių. Jų svečiai ir atvežė „Penktos kojos“ gyventojams. „Sočių ir šiltų švenčių norisi visiems, net ir gyvūnams“, – sakė prieglaudos lankytojai. Jie ragino neabejingus jonaviečius užsukti į prieglaudą pagelbėti savanoriams prižiūrint gyvūnus ar paaukojant vieną kitą pakuotę maistelio arba kačių kraiko.

Prieglaudos atstovė I. Kolitaitė apgailestavo, kad beglobių gyvūnų vis daugėja, todėl paaukotas maistas ar priemonės įstaigos gyventojams – labai svarbūs. „Labiau už viską mūsų keturkojams šiandien reikalingi šeimininkai arba globėjai“, – sakė ji, – „tikiuosi, Šv. Kalėdų stebuklas įvyks, ir dar iki Naujųjų bent keli mūsų augintiniai ras naujus namus“.

LSDP Jonavos skyriaus informacija

Close